Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Всеукраїнський «Шкіряний м’яч» на один день приземлився у Бердичеві

Time Додано: четвер, 23 трав. 2019, 18:04 ( 4 міс. назад )

Бердичів приймав Всеукраїнські змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» серед гравців 2008-го року народження. Позаду – зустрічі у рамках обласних зон та фіналів: на Центральному стадіоні між собою зійшлися команди-учасниці тепер уже всеукраїнського зонального етапу. Лише крок – і заповітний фінал, до якого мають потрапити переможці семи, подібних бердичівській, зон плюс команда-господар ігор.

Всеукраїнський «Шкіряний м’яч» на один день приземлився у Бердичеві

Три зустрічі відбулися на Центральному: місце у вісімці найкращих відвойовували юні футболісти-представники Рівненської області, команда з Ковеля та наші бердичівляни – учні НВК № 10. Здебільшого усі – вихованці тієї чи іншої спортивної школи або спортінтернату.

Традиційно «Шкіряний м’яч» – то не лише «чистий» футбол. Додаткові бали на ньому можна заробити ще у трьох номінаціях: кожна команда виставляє своїх представників, котрі по черзі жонглюють м’ячем (за одну спробу треба набити якомога більше разів), пробивають на дальність (причому так, аби шкіряний не вилетів за межі встановленого коридору), а також б’ють на влучність.

Для призерів та переможця зони організаторами з Асоціації аматорського футболу підготовлені призи: фірмова форма, що залишається у розпорядженні команд, м’ячі, вимпели, грамоти, солодощі тощо.

Щодо ходу та кінцевих результатів «бердичівського» етапу, то вони склалися наступним чином: у першому двобої наші земляки – вихованці Юрія Свірського та Петра Бондарчука – з рахунком 2:1 переграли ковельчан, та вже у наступній дуелі поступилися гостям із Рівненщини – 1:3. Останні й стали переможцями даного зонального форуму. В якості приємного бонусу – той факт, що бердичівляни виявилися кращими у загальному підсумку конкурсу з демонстрації елементів техніки гри: так наш Нікіта Алєксєєв набив шкіряного, не давши тому впасти, 93 рази. Кращим гравцем у команді Бердичева було визнано Юхима Кислюка.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0