Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Врученням подяк та подарунків у Бердичеві завершилося проведення акції «Ехо»

Time Додано: п'ятниця, 17 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Із 1-го березня по 15 квітня у місті пропагували здоровий спосіб життя та вели профілактику негативних явищ. Очолив «Ехо» Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Разом зі своїми соціальними партнерами — Центром зайнятості, правоохоронцями, студентами навчальних закладів, представниками медичної галузі та реабілітаційних центрів — його працівники вели роз’яснювальну роботу серед учнів бердичівських шкіл та училищ.

Врученням подяк та подарунків у Бердичеві завершилося проведення акції «Ехо»

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Починаючи з 3-го березня в училищах, гуртожитках, інших закладах проходили лекції медичних працівників, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, на правильне раціональне харчування, збереження довкілля, піднімалися питання екології нашого міста. Окрім цього, у цій акції взяли активну участь студенти медичного коледжу. Їхня агітбригада об’їздила усі училища та виступила у школі-інтернаті...»

Зі слів Тетяни Стельмах, особливу увагу її працівники приділяли та приділяють інспектуванню так званих «кризових» сімей: таким сім’ям центр організовує допомогу продуктами харчування, одягом, грошима.

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Здійснювалися виїзди працівників соціальних служб у віддалені мікрорайони для проведення роботи із дітьми з асоціальною поведінкою та з тими, хто потребує посиленого педагогічного догляду... Під час акції працювала школа волонтерів, яка складалася в основному із студентів педагогічного коледжу. Також працював «телефон довіри» «15-07» (з питань насильства у сім’ї).»

Серед нагороджених були і представники місцевих друкованих ЗМІ, які протягом місяця висвітлювали хід проведення акції, і учасники та переможці конкурсу соціальної реклами, що проходив у рамках «Ехо». Свої роботи на ньому представили учні та студенти усіх навчальних засобів. За допомогою пензлів та фарби юні бердичівляни намагалися продемонструвати своє бачення здорового способу життя і шляхи боротьби із негативними життєвими явищами.

Переможцем конкурсу було визнано колектив 7-ї школи, у якій створили спеціальний тематичний календар. Та головну перемогу, на думку організаторів акції, здобула учнівська небайдужість.

Олена Тимощук, учениця ЕЗОШ № 10: «Мені небайдуже здоров’я людей і те, що ми п’ємо забруднену воду. Споживаємо її щодня, вода потрібна нам для того, щоб жити... А якщо вона забруднена, то який же це здоровий спосіб життя?»

Вікторія Шевчук, учениця НВК № 4: «Люди поступово знищують довкілля, але ми — «покоління надії». Тобто, саме ми можемо захистити наше майбутнє. У своєму малюнку я зобразила, як захищають природу та як їй шкодять. Машини, фабрики, забруднена вода — все це знищує усе живе. Якщо ми будемо запобігати цьому, то житимемо на щасливій й чистій планеті.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0