Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Врученням подяк та подарунків у Бердичеві завершилося проведення акції «Ехо»

Time Додано: п'ятниця, 17 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із 1-го березня по 15 квітня у місті пропагували здоровий спосіб життя та вели профілактику негативних явищ. Очолив «Ехо» Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Разом зі своїми соціальними партнерами — Центром зайнятості, правоохоронцями, студентами навчальних закладів, представниками медичної галузі та реабілітаційних центрів — його працівники вели роз’яснювальну роботу серед учнів бердичівських шкіл та училищ.

Врученням подяк та подарунків у Бердичеві завершилося проведення акції «Ехо»

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Починаючи з 3-го березня в училищах, гуртожитках, інших закладах проходили лекції медичних працівників, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, на правильне раціональне харчування, збереження довкілля, піднімалися питання екології нашого міста. Окрім цього, у цій акції взяли активну участь студенти медичного коледжу. Їхня агітбригада об’їздила усі училища та виступила у школі-інтернаті...»

Зі слів Тетяни Стельмах, особливу увагу її працівники приділяли та приділяють інспектуванню так званих «кризових» сімей: таким сім’ям центр організовує допомогу продуктами харчування, одягом, грошима.

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Здійснювалися виїзди працівників соціальних служб у віддалені мікрорайони для проведення роботи із дітьми з асоціальною поведінкою та з тими, хто потребує посиленого педагогічного догляду... Під час акції працювала школа волонтерів, яка складалася в основному із студентів педагогічного коледжу. Також працював «телефон довіри» «15-07» (з питань насильства у сім’ї).»

Серед нагороджених були і представники місцевих друкованих ЗМІ, які протягом місяця висвітлювали хід проведення акції, і учасники та переможці конкурсу соціальної реклами, що проходив у рамках «Ехо». Свої роботи на ньому представили учні та студенти усіх навчальних засобів. За допомогою пензлів та фарби юні бердичівляни намагалися продемонструвати своє бачення здорового способу життя і шляхи боротьби із негативними життєвими явищами.

Переможцем конкурсу було визнано колектив 7-ї школи, у якій створили спеціальний тематичний календар. Та головну перемогу, на думку організаторів акції, здобула учнівська небайдужість.

Олена Тимощук, учениця ЕЗОШ № 10: «Мені небайдуже здоров’я людей і те, що ми п’ємо забруднену воду. Споживаємо її щодня, вода потрібна нам для того, щоб жити... А якщо вона забруднена, то який же це здоровий спосіб життя?»

Вікторія Шевчук, учениця НВК № 4: «Люди поступово знищують довкілля, але ми — «покоління надії». Тобто, саме ми можемо захистити наше майбутнє. У своєму малюнку я зобразила, як захищають природу та як їй шкодять. Машини, фабрики, забруднена вода — все це знищує усе живе. Якщо ми будемо запобігати цьому, то житимемо на щасливій й чистій планеті.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0