Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вперше у місті: САС-UA “Бердичів-2008”.

Time Додано: середа, 17 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Вперше у Бердичеві відбулася сертифікаційна виставка собак усіх порід рангу САС-UA. Іноземні букви означають: переможці отримають звання кандидатів у чемпіони країни, що у кінологічному світі чималого варте. 360 собак 90-та порід — представницький склад учасників досить широкий. Їхні достоїнства оцінювали експерти міжнародної та національної категорії з Польщі, Білорусі та України. До самого фіналу вони не мали права ознайомлюватися із каталогом учасників — усі чотириногі повинні бути в однакових умовах.

Вперше у місті: САС-UA “Бердичів-2008”.

Наталія Булелик експерт міжнародної категорії (Білорусь): “Порадовало то, что состав участников очень представительный. В том ринге, где я работаю, 38 пород. Это редкое явление, такое бывает на крупных международных выставках. В Бердичеве хорошая организация, просторные ринги, разрешили пользоваться стадионом, что тоже редко бывает. Очень удобно для собак...”

Неля Бишко головний адміністратор виставки: “Подобные выставки проводятся раз в год в областных центрах, а не в городах районного масштаба. Но так как у нас 5-летие клуба и 4 городских выставки мы провели на высоком уровне, то КСУ разрешил нам провести эту выставку. По результатам проведения станет известно, дадут ли нам на следующий год разрешение или нет.”

Протягом 9-ти годин на стадіоні “Прогрес” проходили експертизи на рингах та різноманітні конкурси. Той, хто разом із собакою самовіддано долав усі етапи виставки, не обов’язково був його власником. Це — хендлер, людина, яка керує псом та представляє її на ринзі. Головне завдання хендлера — якомога яскравіше показати позитивні якості собаки та приховати його недоліки. У цьому, кажуть фахівці, мало не половина успіху. Ну і від самого песика, звичайно, багато чого залежить.

Василь Лаврухін учасник виставки (м. Одеса): “Конечно, питомец... Прежде всего, он. Достойное животное. Друг, компаньон, товарищ. Ну и игрушка, конечно.”

Оксана Гребенюк учасниця виставки (м. Вінниця): “Мы приехали с Винницы, с нашей питомицей — вестайлендвайттерьером. Она ещё очень молодая, ей 1 год. Но это уже вторая выставка, которую она выигрывает...”

У кожній породі проводилися порівняльні конкурси на звання кращого її представника. Лідери також визначалися і згідно вікових категорій: бебі, цуценята, юніори, інтермедія та далі за віком. Все це вписувалося у диплом. Кращим “бебіком” виставки було визнано німецьку вівчарку “Янтарную бусинку”.

Світлана Атаманенко учасниця виставки (м. Київ): “Она живёт у нас в частном доме, охраняет... Это порода, с которой и днём, и вечером можно выйти куда угодно. То есть, собака универсальная. Управляемая, лёгкая в обращении. В общем супер !”

У класі юніорів перемогла гостя з Києва. Померанському шпіцу “Маші” - 1 рік. Господарка каже, що обожнює своїх улюбленців. Їх у неї декілька.

Божена Барковська учасниця виставки (м. Київ): “Очень приятный, очень хороший характер, очень любит детишек... Просто, когда я её увидела, она мне очень понравилась.”

Наступний етап — конкурс на звання “Кращий у групі”. Усі учасники виставки були поділені на 11 таких груп, переможці яких потрапляли до фінального конкурсу. Кульмінація заходу - “BEST IN SHOW”. На ньому визначався кращий собака виставки. Як пізніше зізнавалися самі експерти, завдання було не з легких.

“Ак-Яр Поема”... Доберман із поетичною кличкою — кращий собака САС-UA “Бердичів-2008”. Для її господарки це стало повною несподіванкою.

Олена Черненко учасниця виставки (м. Львів): “Даже не мечтала о победе. На следующий год обязательно к вам приедем. И снова за победой. Вопрос о том, приезжать или нет, не стоит. Выставка снова у вас состоится. Хорошее всегда повторяется.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0