Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вперше у Бердичеві пройшов чемпіонат міста з “Counter-Strike”

Time Додано: середа, 06 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Контр-терористам повідомлено: їхні вороги – терористи – заклали міну, яку потрібно як найшвидше знайти та знешкодити. Бійці спілкуються між собою – значить ще “живі”. Той, кого “вбито”, ні жестами, ні мімікою не має права обмінюватися будь-якою інформацією. Такі правила...

Вперше у Бердичеві пройшов чемпіонат міста з “Counter-Strike”

Понад 50 чоловік, утворивши 11 команд, відклали усі свої справи та прийшли до комп’ютерного клубу “Bi Hazard”, щоб взяти участь у 1-му чемпіонаті міста з “Counter-Strike”. Вони – різного віку та роду занять, та захоплення цією грою об’єднує їх. Організаторами змагань виступили гравець однієї з команд Кирилл Скомаровський та інтернет-провайдер “VIK-Telecom”.

Кирилл Скомаровський суддя змагань: “Сама игра возникла где-то в 1999 году. Чемпионаты начали проводиться в 2002-03-м. В это же время подобные соревнования организовывают и в Украине. В нашем городе это первый такого уровня чемпионат. Раньше было что-то подобное, но участников было 3-4 команды, не больше.”

Ярослав Бессаліцьких представник підприємства “VIK-Telecom”: “Ідея проведення цих змагань у нашому підприємстві виникла майже з моменту його заснування. Ми вважаємо, що сьогодні можна сміливо проводити чемпіонати такого рівня, адже на ігровому сервері “VIK-Telecom” велика кількість людей грає саме у цю гру. Особливу подяку хотілося б висловити власнику клубу “Bi Hazard”. Сподіваємося на подальшу співпрацю з ним.”

Виступати лише у ролі одного з організаторів чемпіонату підприємству здалося замало, говорить Ярослав Бессаліцьких, адже і серед його працівників є також чимало шанувальників “Counter-Strike”.

Ярослав Бессаліцьких представник підприємства “VIK-Telecom”: “На своєму підприємстві ми також вирішили створити команду для участі у чемпіонаті. Звичайно, усі грають на любительському рівні... , але, на мою думку, рівень – це не головне. Головне, як кажуть, участь.”

Двобій триває 30 раундів, половину з яких гравці однієї команди виступають за терористів, іншу половину – за контр-терористів. За правилами гри, щоб перемогти у раунді, останні мають знешкодити міну, або ж – усіх п’ятьох противників.

Руслан [NOOKIE] Пухальський учасник команди “BERD”: “Вообще, игра очень интересная. В первую очередь тем, что командная. Всё в ней зависит от слаженности действий... Главную роль тут играет дисциплина. Далее – тренировка, ну и спокойствие. Ведь не всегда получается выигрывать, проигрывать тоже надо уметь.”

Більшість учасників чемпіонату знайомі між собою. І якщо в обличчя одне одного хлопці можуть і не знати, то на ігровому сервері під видуманими іменами - “ніками” - вони не раз зустрічалися у запеклих сутичках. Лише тільки почувши нік [BOM}I{], дехто одразу готовий скласти зброю. Кажуть, шансів перемогти цього гравця небагато.

Євген [BOM}I{] Козловський капітан команди “VIK”: “В эту игру я играю довольно долго, с 1-го класса. Можно сказать с того момента, как начал прогуливать уроки и захаживать в компьютерный клуб. Скорее всего, это, наверное, хобби: кто-то марки коллекционирует, а я вот в игры люблю поиграть... Хотелось бы поблагодарить организаторов чемпионата и тех, кто решил в нём поучаствовать.”

Протягом двох днів визначалися три кращі команди чемпіонату. Для них “VIK-Telecom” підготував цінні подарунки. Володарі 3-го місця, учасники команди “CHEATER’S”, стали власниками сумок для дисків, команда “VIK” отримала навушники, переможці чемпіонату – команда “BERD” - флеш-картки. Капітанам також вручили дипломи за, відповідно, 3, 2 та 1 місця. І організатори, і учасники 1-го міського чемпіонату з “Counter-Strike” вважають дебют вдалим і сподіваються, що наступні змагання не за горами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0