Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення…

Time Додано: неділя, 02 квіт. 2017, 16:56 ( 10 міс. назад )

На щастя, уже в Бердичеві. Волонтер і активіст Сергій Адам’як, котрий разом із відомою житомирською волонтеркою Юлією Толмачовою у районі Зайцево потрапили під обстріл терористів. Операції і лікування спочатку у Дніпрі, потім – у Києві… Тепер Сергій проходить курс лікування у Бердичівському шпиталі. Як і обіцяв ще перед від’їздом, Сергій знайшов час зустрітись із нами, розповісти про війну очима волонтера. У самому «пеклі», селищі Зайцево, люди, стомлені до краю, виживають у землянках, без світла, інколи – без води і їжі.

Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення…

Вони невипадково їдуть туди, де їх найбільше чекають, на передову. Допомога військовим – це перша мета, попутньо підтримують місцеве населення, яке не має там інших засобів для виживання.

Зазвичай, каже Сергій, поїздка триває 8-10 день. І цього разу планувалось так, проте…

Спочатку їх, поранених Сергія і Юлію, завезли у Бахмут, евакуювали у Дніпро, лікарню імені Мечникова. Тут лікарі провели необхідні операції.

У Києві Сергію зробили іще одну операцію, через днів 10 він відпросився до Бердичева і продовжив лікуватись у госпіталі. Але то ще не все. Ще за якийсь тиждень волонтер їде знову до столичного шпиталю на чергове оперативне втручання.

Сьогодні Сергій Адам’як відзначає День народження, поруч рідні, друзі, побратими. Те, що вдалось вижити, він називає новим народженням. Йому приємно знову чути телефоном мамин голос, обійняти, після повернення, дружину, донечку і сина, почути потрібні, підбадьорливі слова друзів. Проте, коли йому телефонують звідти, розповідаючи про нові втрати і поранення, не може звикнути, несила терпіти і чекати. Є бажання знову повертатись туди, допомагати, чим може… А поки… він просить не казать – війни немає… Вона ж, немов фугас, висить на нервах…

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 4

Chatbox Георгій

Скажіть,а де відомий волонтер Сергій Варакін?

Time неділя, 02 квіт. 2017, 23:48 (10 міс. назад)

Chatbox Ги.

"Допомога військовим – це перша мета,." а як же по ТВ кожен божий день наші керманичі говорять про те що у військових зарплата від 12 тис грн ,повне забезпечення і тд ?.. Європа надає гроші на укр.армію на сотні мілійьонів,?,,Канада Америка , технікою , спорядженням ?..а тут виясняється що до сих пір без волонтерів нашій армії гаплик. :crying:

Time понеділок, 03 квіт. 2017, 18:53 (10 міс. назад)

Chatbox тор

Одним словом герой

Time понеділок, 03 квіт. 2017, 20:01 (10 міс. назад)

Chatbox бердичівлянин

швидкого виздоровлення

Time четвер, 06 квіт. 2017, 09:56 (10 міс. назад)