Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення…

Time Додано: неділя, 02 квіт. 2017, 16:56 ( близько 1 року назад )

На щастя, уже в Бердичеві. Волонтер і активіст Сергій Адам’як, котрий разом із відомою житомирською волонтеркою Юлією Толмачовою у районі Зайцево потрапили під обстріл терористів. Операції і лікування спочатку у Дніпрі, потім – у Києві… Тепер Сергій проходить курс лікування у Бердичівському шпиталі. Як і обіцяв ще перед від’їздом, Сергій знайшов час зустрітись із нами, розповісти про війну очима волонтера. У самому «пеклі», селищі Зайцево, люди, стомлені до краю, виживають у землянках, без світла, інколи – без води і їжі.

Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення… Волонтер Сергій Адам’як про війну, поранення, повернення…

Вони невипадково їдуть туди, де їх найбільше чекають, на передову. Допомога військовим – це перша мета, попутньо підтримують місцеве населення, яке не має там інших засобів для виживання.

Зазвичай, каже Сергій, поїздка триває 8-10 день. І цього разу планувалось так, проте…

Спочатку їх, поранених Сергія і Юлію, завезли у Бахмут, евакуювали у Дніпро, лікарню імені Мечникова. Тут лікарі провели необхідні операції.

У Києві Сергію зробили іще одну операцію, через днів 10 він відпросився до Бердичева і продовжив лікуватись у госпіталі. Але то ще не все. Ще за якийсь тиждень волонтер їде знову до столичного шпиталю на чергове оперативне втручання.

Сьогодні Сергій Адам’як відзначає День народження, поруч рідні, друзі, побратими. Те, що вдалось вижити, він називає новим народженням. Йому приємно знову чути телефоном мамин голос, обійняти, після повернення, дружину, донечку і сина, почути потрібні, підбадьорливі слова друзів. Проте, коли йому телефонують звідти, розповідаючи про нові втрати і поранення, не може звикнути, несила терпіти і чекати. Є бажання знову повертатись туди, допомагати, чим може… А поки… він просить не казать – війни немає… Вона ж, немов фугас, висить на нервах…

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 4

Chatbox Георгій

Скажіть,а де відомий волонтер Сергій Варакін?

Time неділя, 02 квіт. 2017, 23:48 (близько 1 року назад)

Chatbox Ги.

"Допомога військовим – це перша мета,." а як же по ТВ кожен божий день наші керманичі говорять про те що у військових зарплата від 12 тис грн ,повне забезпечення і тд ?.. Європа надає гроші на укр.армію на сотні мілійьонів,?,,Канада Америка , технікою , спорядженням ?..а тут виясняється що до сих пір без волонтерів нашій армії гаплик. :crying:

Time понеділок, 03 квіт. 2017, 18:53 (близько 1 року назад)

Chatbox тор

Одним словом герой

Time понеділок, 03 квіт. 2017, 20:01 (близько 1 року назад)

Chatbox бердичівлянин

швидкого виздоровлення

Time четвер, 06 квіт. 2017, 09:56 (близько 1 року назад)