Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Володимир Литвин у Бердичеві: «... ми з вами розумніші від тих, хто володіє країною»

Time Додано: неділя, 18 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві побував Володимир Литвин. Голова Верховної Ради України сам виявив бажання відвідати місто чотирьох культур, аби відповісти на запитання людей та поділитися враженнями про ситуацію у країні. Те, що у ній відбувається, зокрема, очільник парламенту сприймає, як свою особисту трагедію. Непокоїть Володимира Литвина і стан Житомирщини, уродженцем якої він є. Чим споконвіку живе область, і що потрібно для успішного її розвитку може знати лише той керівник, який звідти корінням, вважає спікер.

Володимир Литвин у Бердичеві: «... ми з вами розумніші від тих, хто володіє країною»

Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Смотрящие» в області нам не потрібні. Нині на її теренах починається скандал із земельними угіддями: спочатку забрали те, що на цій землі стояло, потім — взялися за ліс. Поспішають перед виборами роздати все, що є. Мовляв, інвестор, який прийде, зробить все краще. Не вийде. Ми до лісу зможемо потім зайти? Авжеж, ні.»

Після нетривалої вступної промови, голова парламенту відповів на питання бердичівлян. Спектр проблем, що ними переймаються присутні у міському Палаці культури, виявився досить широким: від часу вступу у дію Закону «Про дітей війни» та високих цін на медикаменти до якості питної води та відміни депутатської недоторканості.

Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Коли буде знято депутатську недоторканість»? Ніколи... Бо тоді до парламенту набиратимуть людей, як до армії. Хто не втік — потрапив до Верховної Ради.»

Володимир Литвин проти існуючої у країні виборчої системи, посередників у медичній галузі та нерозумних новацій в освітній. Людина, серед іншого наголосив голова парламенту, має відчувати захист з боку держави.

Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Який, на Вашу думку, об’єднавчий фактор може спрацювати в Україні»? Думаю, один — це національна ідея, що записана в Конституції: Україна є незалежною, суверенною, соборною, соціальною і правовою державою. До того ж потрібно ввести ще одне поняття - «збереження народу». Від злиденного життя, від моральної деградації, захист від приниження після того, як перетнув кордон.»

Навіщо країні так багато депутатів і чому у ній процвітає алкоголізм?... Коли нарешті люди дочекаються гідної пенсії і яким чином повернути бердичівлянам спортивну залу заводу «Прогрес»? У чомусь із озвученого дійсно винна влада, погоджується спікер, ну а щось є результатом елементарної невихованості тих, хто жаліється. Щодо спортзали, то Володимир Литвин готовий розглянути це питання.

Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Давайте домовимося наступним чином: ви передасте мені усі документи з цього приводу, я обговорю це питання з вашим мером і ми зробимо все, щоби встановити істину. А поки що я готовий привезти до вашого міста команду своїх однолітків і зіграти проти Бердичева. Але маю дві умови: суддя наш, і граємо доти, поки ми не виграємо.»

Керманичі держави мають працювати не на Схід чи Захід, підкреслив Голова Верховної Ради, а на всю країну, лише тоді у ній буде лад. Пересічні українці, на думку спікера, куди розумніші за тих, хто володіє Україною, вони заслуговують на більш гідне існування.

За отриману можливість поспілкуватися від імені бердичівської громади Володимиру Литвину подякував міський голова Василь Мазур. Він погодився із тезою про краще життя. І озвучив три бажання, які, на думку мешканців міста, зроблять його таким для усього Бердичева.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ще цьогоріч ми можемо добудувати фільтрувальну станції. Якихось 7-8 мільйонів гривень і ми її завершимо... Підставте своє плече, Володимире Михайловичу, все місто Вас просить. Це одне... Зменшення екологічної проблеми, транспортного навантаження, покращення безпеки руху, воз’єднання нарешті міста в одне ціле. Усього цього допоможе досягти будівництво підземного шляхопроводу. Просимо Вас у план на 2010 рік внести суму у 20 млн. грн. для його зведення. Безумовно, ми намагаємося вирішити свої проблеми власними силами. Але... У нашому мікрорайоні Червона Гора не вистачає дитячого садочка. Міністерство оборони України вчинило з нами не зовсім по-людські, і ми отримали проблему. Міська рада готова викупити недобудоване приміщення дитсадка у бізнесменів, яким МОУ продало будівлю, але допоможіть нам у цьому: «закладіть» на майбутній рік мільйонів 10 на ці цілі. Ось такі, Володимир Михайлович, три бажання.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0