Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Володимир Литвин іде в Президенти

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Києві, в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся ХІ з’їзд Народної партії, участь в якому взяли понад 10 тисяч членів організації та її прихильників. Основною метою заходу було висування кандидата в Президенти від даної політичної сили, яку очолює голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Володимир Литвин іде в Президенти

Але першим на повістці денній стало питання про запровадження системи відкритих списків на виборах до місцевих рад.

Олег Зарубівський заступник голови фракції “Блок Литвина” у Верховній Раді: “Депутат будь-якого рівня — це людина, обрана і уповноважена виборцями. На жаль, за існуючої виборчої системи у багатьох випадках це залишається лише теорією. Адже обрання своїх уповноважених в органи представницької влади, яких би люди знали, поважали, яким би вони довіряли і яких би вони контролювали, на практиці унеможливлює система закритих партійних списків”

Було запропоновано, не чекаючи зміни реальної позиції інших політичних сил, прийняти рішення запровадити систему відкритих списків. За таку пропозицію усі присутні 432 делегати проголосували одностайно. У з’їзді партії брали участь і представники нашого міста, які також підтримали пропозицію.

Леонід Нагорний голова фракції “Блок Литвина” у Бердичівській міській раді: “Люди повинны бачити, за кого голосують, люди повинні бачити, до кого йти зі своїми проблемами. Люди повинні зустрічатися і розказувати про свої біди. А бід нв сьогодні, на жаль, більше, ніж позитивного. На попередніх виборах у ВР фактично голосували за відкритими списками.”

Щодо питання про обрання кандидата на пост президента від Народної Партії, усі делегати з’їзду теж булим одностайними. Володимир Литвин виявився єдиною запропонованою кандидатурою. Свою першу промову у новій якості Володимир Михайлович не міг розпочати кілька хвилин. Він намагався стримати сльози, які були викликані чи то радістю, чи то хвилюванням: перед очима глави парламенту лежав вишиваний рушник, який оберіг від його рідної матері привезла землячка.

Володимир Литвин голова Народної Партії: “На Поліссі, у глухому поліському селі мене народили мої батьки.”

“Сьогодні ви народжуєте мене вдруге”,- розчулився Володимир Литвин. У самій промові він подякував за виказану йому високу довіру і пообіцяв зробити усе, аби повернути українському народові заможне життя. А для цього, він вважає, потрібно навести в країні порядок, відновити апостол правди і науки, відродити моральні засади життя, налагодити економічну співпрацю з колишніми республіками Радянського Союзу, змінити зовнішню політику за принципом Україна- суб’єкт, а не об’єкт. Уже сьогодні Литвин готовий до великої роботи, яка чекає попереду.

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Олександр Гарін

Chatbubbles Коментарів: 0