Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Володимир Литвин іде в Президенти

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Києві, в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся ХІ з’їзд Народної партії, участь в якому взяли понад 10 тисяч членів організації та її прихильників. Основною метою заходу було висування кандидата в Президенти від даної політичної сили, яку очолює голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Володимир Литвин іде в Президенти

Але першим на повістці денній стало питання про запровадження системи відкритих списків на виборах до місцевих рад.

Олег Зарубівський заступник голови фракції “Блок Литвина” у Верховній Раді: “Депутат будь-якого рівня — це людина, обрана і уповноважена виборцями. На жаль, за існуючої виборчої системи у багатьох випадках це залишається лише теорією. Адже обрання своїх уповноважених в органи представницької влади, яких би люди знали, поважали, яким би вони довіряли і яких би вони контролювали, на практиці унеможливлює система закритих партійних списків”

Було запропоновано, не чекаючи зміни реальної позиції інших політичних сил, прийняти рішення запровадити систему відкритих списків. За таку пропозицію усі присутні 432 делегати проголосували одностайно. У з’їзді партії брали участь і представники нашого міста, які також підтримали пропозицію.

Леонід Нагорний голова фракції “Блок Литвина” у Бердичівській міській раді: “Люди повинны бачити, за кого голосують, люди повинні бачити, до кого йти зі своїми проблемами. Люди повинні зустрічатися і розказувати про свої біди. А бід нв сьогодні, на жаль, більше, ніж позитивного. На попередніх виборах у ВР фактично голосували за відкритими списками.”

Щодо питання про обрання кандидата на пост президента від Народної Партії, усі делегати з’їзду теж булим одностайними. Володимир Литвин виявився єдиною запропонованою кандидатурою. Свою першу промову у новій якості Володимир Михайлович не міг розпочати кілька хвилин. Він намагався стримати сльози, які були викликані чи то радістю, чи то хвилюванням: перед очима глави парламенту лежав вишиваний рушник, який оберіг від його рідної матері привезла землячка.

Володимир Литвин голова Народної Партії: “На Поліссі, у глухому поліському селі мене народили мої батьки.”

“Сьогодні ви народжуєте мене вдруге”,- розчулився Володимир Литвин. У самій промові він подякував за виказану йому високу довіру і пообіцяв зробити усе, аби повернути українському народові заможне життя. А для цього, він вважає, потрібно навести в країні порядок, відновити апостол правди і науки, відродити моральні засади життя, налагодити економічну співпрацю з колишніми республіками Радянського Союзу, змінити зовнішню політику за принципом Україна- суб’єкт, а не об’єкт. Уже сьогодні Литвин готовий до великої роботи, яка чекає попереду.

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Олександр Гарін

Chatbubbles Коментарів: 0