Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Воїни 26 артилерійської бригади повернулись із зони ООС

Time Додано: четвер, 01 лист. 2018, 15:31 ( 15 дн. назад )

Нарешті вдома! Почергово діставались протягом кількох днів військові ешелони, а вже 1 листопада повернулись на рідну землю із зони проведення ООС останні кілька підрозділів військовослужбовців 26-ої артилерійської бригади. Стомлені, проте щасливі.

Воїни 26 артилерійської бригади повернулись із зони ООС

Вони півроку не були вдома, не пили домашньої ранкової кави і надто скучили, кажуть, за рідними. Хочеться обійняти і пригорнути до серця…

Разом із військовими частини знаходився у районі виконання завдань їх молодий командир Андраник Гаспарян, призначений на посаду комбрига у жовтні цього року.

Ще не бачившись із рідними, вони жваво розвантажують майно та техніку, аби здати під охорону. На багатьох військових чекає невикористана відпустка, заходи психологічної та медичної реабілітації. Увесь процес сумлінно фотографує, як і там, у зоні проведення ООС, прес-офіцер Олег Калашніков.

Влітку презентували книгу військових поезій «Наш піт береже піхоти кров». А там, хтозна, можливо, й збірка прозових творів з’явиться. "Ідея ця витає у повітрі, -замислено каже прес-офіцер. - Було б цікаво її втілити…"

Так, військові мають про що розповісти і найближчим часом є гарна нагода їх почути, привітати, поспілкуватись. 3 листопада – День ракетних військ і артилерії, їх професійне свято. У понеділок, 5-го, об 11 годині біля меморіалу «Слава Героям!», що на площі Соборній, місто урочисто зустрічатиме своїх героїв. А потім військовослужбовці артилерійської бригади пройдуть маршем центральною вулицею міста до Палацу культури ім. Шабельника., де відбудеться демонстрація військової техніки та святковий концерт.

Chatbubbles Коментарів: 0