Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Time Додано: субота, 15 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Понад місяць тому в місті сталася надзвичайна ситуація – головна каналізаційно-насосна станція вийшла з ладу. Кілька діб нечистоти з усього міста виливалися прямо в Гнилоп’ть. Загалом туди потрапило більше 3 кубометрів стоків, говорить директор водоканалу Микола Ревуцький. Хоча епідеміологічного лиха не сталося, природі завдано шкоди на 800 тисяч гривень.

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Комунальники на другий день після аварії із запчастин зібрали один насос. На ньому станція працює і нині. У водоканалі ситуацію розцінюють як стабільну та керовану. Мовляв, нечистоти в річку більше не скидаються і надходять до очисних споруд. А звідти — у води Гнилоп’яті нижче Скраглівки, але вже в очищеному вигляді.

КНС потрібно ремонтувати і замінювати на ній обладнання, бо навіть через порушення енергопостачання викид стоків може повторитися, говорить Микола Ревуцький.

Кошти шукають у бюджетах усіх рівнів. З міського вже отримали 30 тисяч гривень, з обласного очікують 150, звернулися і до Кабінету Міністрів.

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: «Ми провели обрахунки коштів, які потрібні, безпосередньо для того, щоб провести реконструкцію, вивести станцію на європейський рівень. Потрібно тільки на саму станцію більше трьох мільйонів гривень. Окрім того, там необхідно міняти напірні колектори, це ще приблизно десь до 5, ну і так коротенько, кругом-бігом, підрахували цифру. ТО цифра досить таки солідна – порядка 9,7 мільйона гривень. Процедура це складна, я би сказав, аж надто складна. Буквально кожен розрахунок, кожна цифра, кожна графа, стрічка повинна бути підтверджена як документально, так і відповідними розрахунками. От навіть стикнулися з таким питанням, як раз у той день була досить таки сильна злива, якщо ви пам’ятаєте, навіть на те, що була злива, необхідна тепер метеослужби обласної довідочка».

Аварійних насосних станцій у державі тисячі, особливо на півдні України, каже очільник водоканалу. Тому «вибити» кошти з резервного фонду досить складно. Вже місяць комунальники збирають необхідні документи. Стільки ж, а може, і більше часу мине, доки ці кошти держава виділить.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0