Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Time Додано: субота, 15 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Понад місяць тому в місті сталася надзвичайна ситуація – головна каналізаційно-насосна станція вийшла з ладу. Кілька діб нечистоти з усього міста виливалися прямо в Гнилоп’ть. Загалом туди потрапило більше 3 кубометрів стоків, говорить директор водоканалу Микола Ревуцький. Хоча епідеміологічного лиха не сталося, природі завдано шкоди на 800 тисяч гривень.

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Комунальники на другий день після аварії із запчастин зібрали один насос. На ньому станція працює і нині. У водоканалі ситуацію розцінюють як стабільну та керовану. Мовляв, нечистоти в річку більше не скидаються і надходять до очисних споруд. А звідти — у води Гнилоп’яті нижче Скраглівки, але вже в очищеному вигляді.

КНС потрібно ремонтувати і замінювати на ній обладнання, бо навіть через порушення енергопостачання викид стоків може повторитися, говорить Микола Ревуцький.

Кошти шукають у бюджетах усіх рівнів. З міського вже отримали 30 тисяч гривень, з обласного очікують 150, звернулися і до Кабінету Міністрів.

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: «Ми провели обрахунки коштів, які потрібні, безпосередньо для того, щоб провести реконструкцію, вивести станцію на європейський рівень. Потрібно тільки на саму станцію більше трьох мільйонів гривень. Окрім того, там необхідно міняти напірні колектори, це ще приблизно десь до 5, ну і так коротенько, кругом-бігом, підрахували цифру. ТО цифра досить таки солідна – порядка 9,7 мільйона гривень. Процедура це складна, я би сказав, аж надто складна. Буквально кожен розрахунок, кожна цифра, кожна графа, стрічка повинна бути підтверджена як документально, так і відповідними розрахунками. От навіть стикнулися з таким питанням, як раз у той день була досить таки сильна злива, якщо ви пам’ятаєте, навіть на те, що була злива, необхідна тепер метеослужби обласної довідочка».

Аварійних насосних станцій у державі тисячі, особливо на півдні України, каже очільник водоканалу. Тому «вибити» кошти з резервного фонду досить складно. Вже місяць комунальники збирають необхідні документи. Стільки ж, а може, і більше часу мине, доки ці кошти держава виділить.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0