Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Time Додано: субота, 15 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Понад місяць тому в місті сталася надзвичайна ситуація – головна каналізаційно-насосна станція вийшла з ладу. Кілька діб нечистоти з усього міста виливалися прямо в Гнилоп’ть. Загалом туди потрапило більше 3 кубометрів стоків, говорить директор водоканалу Микола Ревуцький. Хоча епідеміологічного лиха не сталося, природі завдано шкоди на 800 тисяч гривень.

Водоканал збирає кошти на ремонт насосної станції

Комунальники на другий день після аварії із запчастин зібрали один насос. На ньому станція працює і нині. У водоканалі ситуацію розцінюють як стабільну та керовану. Мовляв, нечистоти в річку більше не скидаються і надходять до очисних споруд. А звідти — у води Гнилоп’яті нижче Скраглівки, але вже в очищеному вигляді.

КНС потрібно ремонтувати і замінювати на ній обладнання, бо навіть через порушення енергопостачання викид стоків може повторитися, говорить Микола Ревуцький.

Кошти шукають у бюджетах усіх рівнів. З міського вже отримали 30 тисяч гривень, з обласного очікують 150, звернулися і до Кабінету Міністрів.

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: «Ми провели обрахунки коштів, які потрібні, безпосередньо для того, щоб провести реконструкцію, вивести станцію на європейський рівень. Потрібно тільки на саму станцію більше трьох мільйонів гривень. Окрім того, там необхідно міняти напірні колектори, це ще приблизно десь до 5, ну і так коротенько, кругом-бігом, підрахували цифру. ТО цифра досить таки солідна – порядка 9,7 мільйона гривень. Процедура це складна, я би сказав, аж надто складна. Буквально кожен розрахунок, кожна цифра, кожна графа, стрічка повинна бути підтверджена як документально, так і відповідними розрахунками. От навіть стикнулися з таким питанням, як раз у той день була досить таки сильна злива, якщо ви пам’ятаєте, навіть на те, що була злива, необхідна тепер метеослужби обласної довідочка».

Аварійних насосних станцій у державі тисячі, особливо на півдні України, каже очільник водоканалу. Тому «вибити» кошти з резервного фонду досить складно. Вже місяць комунальники збирають необхідні документи. Стільки ж, а може, і більше часу мине, доки ці кошти держава виділить.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0