Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Водії Бердичівського АТП вимагають повернути міські зупинки

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Водії міського автопарку влаштували акцію протесту. Вони перекрили автобусами територію біля зупинки, що поруч із кафе “Мірабела”, аби тут не зупинялися інші приватні перевізники. Причина суперечки — боротьба за місце на зупинці: за право забирати з неї пасажирів на маршруті Бердичів-Житомир. Хоча, така, за рішенням сесії міської ради, - лише для перевезень по Бердичеву.

Водії Бердичівського АТП вимагають повернути міські зупинки

Сергій Ярошенко, начальник колони ВАТ “Бердичівське АТП 11837”: “У нас є 4 маршрути, які ходять на Житомир, усього чотири. Один із водіїв Т. В. Іваніцької вирішував тут, кому забирати пасажирів, а кому - ні. Розумієте? Тобто, вранці він сказав: "Сьогодні автопарк завантажуватися не буде". Це він так вирішив. Водіям не дали працювати. Їм треба здати в касу гроші, в них є певні плани, які вони повинні виконати. Як вони можуть, коли такий безлад тут?

Водії автопарку вирішили: якщо не ми, то ніхто не буде забирати тут пасажирів на Житомир. Мовляв, це заважає міським перевезенням. Мало того, що викликає обурення пасажирів, ще й ДАІ жене водіїв за вимушені порушення правил дорожнього руху.

Водії вимагають: повернути їм міські зупинки.

Олександр Куба, водій ВАТ “Бердичівське АТП 11837”: “За правилами дорожніх перевезень, ми повинні під’їхати до зупинки, до бордюра, за 20 сантиметрів. І взяти пасажирів літнього віку, щоб вони могли зайти в автобус, як потрібно, стати на сходинки. А фактично ми не можемо під’їхати до цих зупинок, тому що маршрутки завантажуються на кожній зупинці і розвантажуються. Тут стоять на Житомир маршрутки, а на площі - таксі. Ми стаємо за 2-3 м. від зупинки, на проїжджій частині".

Анатолій Яцюк, водій ВАТ “Бердичівське АТП 11837”: “Вже 30 років воджу пасажирів. Та такого раніше не було. А зараз тут постійно стоять маршрутки і такі машини, яким не дозволено тут стояти - на автобусній зупинці. У нас єдина вимога: очистити зупинки, щоб ми могли вільно забирати пасажирів під своєю табличкою!"

Водії автопарку пообіцяли стояти до останнього. Поки не розчистять зупинку для міського пасажирського транспорту. На що інші приватні перевізники кажуть:

Володимир Голумбєвський, голова асоціації перевізників "Експрес" м. Бердичева: "Автопарк перегородив дорогу, не дає завантажуватися жодній машині: ні приватного підприємця Кіндзерського, ні Іваніцької так само не дає. І сказав Ревега прямо: "Я тут розчавлю вас усіх. Я тут лише один буду їздити по місту Бердичеву!" А ми завантажуємося на вокзалі, а тут у нас у кожного, в тому числі і в них, - по 10 хвилин, щоб завантажитися. У нас є графік, затверджений управлінням із Житомира. І тут усі автобуси завантажуються".

А тим часом, поки водії втрачали зарплату через вимушену перерву у графіку, пільговики не могли скористатися міськими автобусами. Їх простоювало поблизу зупинки близько десяти.

Пенсіонерка: "Сьогодні тут створили аварійну ситуацію: не проїхати, не пройти! На якій підставі? Ніхто нічого не пояснює!"

Представники ДАІ спробували врегулювати ситуацію:

Працівник ДАІ: " Заберіть, будь ласка, автобуси!"

Водій автопарку: "Ви розумієте, я зачиню, та зробіть щось..."

Працівник ДАІ: "Я ще раз говорю Вам: заберіть!"

Натомість водії автопарку зачинили автобуси та пішли із зупинки.

Аби перевізники й далі, як кажуть, "не чинили бійку на голому місці", працівники ДАІ знову нагадують: зупинка транспортних засобів міжміських та приміських сполучень по вулиці Леніна, 18, у районі кафе "Мірабела", заборонена. І це стосується всіх перевізників.

Сергій Ярошенко, начальник колони ВАТ “Бердичівське АТП 11837”: “Я, в принципі, - за: не ми, не ви -ні!"

А щоб не було порушників рішення міськвиконкому...

Ярослав Оніщук, в.о. начальника відділення ДАІ міста Бердичева: "Із завтрашнього дня Державна автоінспекція буде працювати у посиленому режимі, буде працювати екіпаж, і транспортним засобам буде заборонена зупинка і висадка пасажирів, згідно рішення міськвиконкому. Буде зупинка на площі Будівельників. Хочу звернутися до мешканців міста: транспортні засоби будуть відправлятися із залізничного вокзалу та автовокзалу - з А--2 (це район ринку). Наступна зупинка - площа Будівельників".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0