Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вода дорожчає

Time Додано: вівторок, 08 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Із першого травня бердичівлянам доведеться більше платити за воду і водовідведення у домівках. Новий тариф затвердили на засіданні виконавчого комітету, він вищий за попередній на 27 % і становить 3, 98 грн замість 3, 10 за кубічний метр. Але витрат “Водоканалу” він не покриває, стверджує директор підприємства

Вода дорожчає

Вирахувати економічно-обгрунтований тариф там взялися у минулому році. Розрахунки направили до інспекції з цін та антимонопольного комітету, аби ті їх погодили.

Микола Ревуцький, директор МКП “Бердичівводоканал”: “Інспекція з цін переглянула усі норми, видатки нашого підприємства, і більш ніж за півроку видала погодження розрахунку на водопостачання і водовідведення. це тариф становить 5,13 грн”.

Члени виконавчого комітету не погодилися піднімати тариф на водопостачання і водовідведення до 5, 13 копійок. Дорожчатимуть послуги поступово. Поки що різницю підприємству відшкодовуватимуть у вигляді дотації із міського бюджету, говорить Микола Ревуцький. Доки коштів вистачить, доти ціна залишатиметься старою.

Зі слів директора, економічно-обгрунтований тариф на водопостачання і водовідведення не вищий, ніж у інших містах області. У Коростишеві він становить 5, 20 грн.

Микола Ревуцький: “Основні наші витрати — на електроенергію, заробітну плату, матеріали, податки. Усі свої резерви ми вже вичерпали”.

Якіснішу воду бердичівляни матимуть після завершення будівництва фільтрувальної станції. Поки що воно підтримується за кошти місцевого бюджету.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0