Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн.

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 15:06 ( 9 міс. назад )

Дбати про культуру означає, серед іншого, зберігати суспільство та гармонію у ньому – так визначає Вікіпедія. І нагадує, що культура є сукупністю як духовних цінностей, так і матеріальних. Свій внесок у збереження та гармонізацію соціуму у Бердичеві зробив народний депутат України Олександр Ревега: у 2017-му році завдяки його активному сприянню Бердичів культурний отримав понад 1,5 млн. грн. із державного Фонду соціально-економічного розвитку.

Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн. Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн. Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн. Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн. Внесок у розвиток Бердичева культурного від народного депутата України Олександра Ревеги у 2017-му склав понад 1,5 млн. грн.

Левову частку цих коштів – майже 1,350 млн. грн. – направили на реставрацію та ремонт будівлі, якій судилося стати однією з головних культурних окрас не лише Бердичева, а й області та регіону, і вже точно – найяскравішою перлиною життя театрального. Сьогодні бердичівський музично-драматичний театр на Європейській відомий тим, що поєднав у собі сучасні технології та автентику історії, велична старовина у ньому органічно переплітається з вишуканими дизайном, народженим у ХХІ сторіччі. З його сцени бердичівського глядача вже встигли порадувати і ще порадують своєю грою визнані корифеї вітчизняного театру Ада Роговцева, Євген Паперний, Наталія та Ольга Сумські, Остап Ступка, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв.

Із року в рік сотні й сотні бердичівлян та гостей міста спішать на Центральну площу Бердичева, аби усім разом зустріти День міста, День Незалежності, Дні Конституції, Європи, Молоді, Української вишиванки, польської та французької культур тощо. Окрім того, чимало урочистих та знаменних дат відзначають у міському Палаці культури ім. Шабельника. Але, мабуть, не всі знають, де саме народжується потужний професійний звук, що ллється зі сцен, як з’являються на світ пісні у виконанні знаних і улюблених у Бердичеві місцевих талантів.

Музична студія звукозапису «Час» – вважай, другий дім для бердичівських співаків. Сьогодні студію не впізнати: вона переживає повну зміну інтер’єру. У тому, аби у приміщенні провели повноцінний ремонт, допомогло місто, а в оновленні усієї необхідної техніки – Олександр Ревега.

За 100,0 тис. грн. із міської казни у студії замінили двері, вікна, постелили новий ковролін, встановили кондиціонер, облаштували систему освітлення та звукоізоляції – загалом повністю оновили антураж. Ну а народний депутат посприяв у тому, аби у ній з’явилося нове музично-звукове обладнання та комп’ютер на загальну суму у майже 200,0 тис. грн. «Начинку» для останнього Сергій Ігнатенко підбирав особисто: каже, тепер у тому є все необхідне для професійної роботи зі звуком. Що ж до обладнання, то ним композитор та аранжувальник теж не може не похвалитися: його «Час» обзавівся новим студійним монітором, вокальним мікрофоном у комплекті зі стійкою та шнурами, мікрофоном студійним, звуковою картою, підсилювачем для навушників та спеціальною MIDI-клавіатурою зі стійкою та педаллю.

Приємний (у першу чергу, тому що необхідний) подарунок за безпосереднього сприяння Олександра Ревеги отримав у 2017-му ще один бердичівський заклад культури. У день своєї першої річниці власником подарункового сертифіката на 20,0 тис. грн. із поміткою «Настінний плазмовий телевізор» став розташований у приміщенні Центральної міської бібліотеки молодіжний центр «М-Формація» – осередок активної, здібної та креативної молоді, завдяки якому бердичівська книгозбірня посіла ІІ місце серед бібліотечних закладів в Україні, поступившись Львову та лишивши позаду столицю й потужні обласні центри. Із появою центру та здобуттям почесного статусу відвідувачів та гостей на цьому культурно-дозвіллєвому просторі значно побільшало, і сьогодні телевізор від Ревеги дозволяє влаштовувати яскраві презентації, що їх часто привозять із собою письменники та поети, його можуть використовувати місцеві та приїжджі фахівці під час численних проектів (зокрема, «Вуличний університет»), під час майстер-класів і тренінгів. Ну і звісно, молодь – головний розпорядник: із настінної плазми дізнаються про секрети виконавської майстерності учасники тутешньої театральної студії «Контрамарка», біля неї збираються постійні мешканці проекту «КіноШик» та дітвора з руху «ДоброНосики». За потреби, ця техніка послужить і під час численних загальноміських заходів, що їх проводитимуть бібліотекарі спільно з молоддю «М-Формації».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0