Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш

Time Додано: четвер, 19 жовт. 2017, 15:10 ( близько 1 місяця назад )

Віце-чемпіоном повернувся з Кубка України з пауерліфтингу та окремих вправ (версія UPC) представник бердичівського СК «Рось» Віктор Черниш. Виступав він у триборстві, а саме мав вижати штангу лежачи, виконати присідання з нею та станову тягу. Найкращими результатами з кожного виду стали, відповідно, 190 кг, 310 кг та 295 кг., що у сумі дало нашому землякові 795 кг та почесне ІІ місце. Із переможцем першості він йшов практично поруч, принаймні, у жимі та присіданнях, суттєво відірвався той лише під час виконання станової тяги, розповідає Віктор.

Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш

Результат підготовки вони продемонстрували на помості, констатує тренер Віктора Ірина Данилюк. У цілому виступом свого учня фахівець «Росі» задоволена, як задоволена взагалі роботою у цьому тандемі, якістю зв’язки «наставник-вихованець».

Вдале продовження всього того, чим живуть останній рік у «Росі», характеризує виступ Віктора Ірина Данилюк. А живуть вони традиційно активними тренуваннями та виступами на престижних форумах. За рік, розповідає Ірина, встигли доволі успішно показати себе на чемпіонаті України та на обласній першості з пауерліфтингу: особисто вона стала на них чемпіонкою та срібною призеркою, ІІ місця привезли додому Геннадій Голембівський, Тетяна Кос та Ігор Дятел (останній, до речі, виконав норму КМС). Ще один представник їхнього клуба – Сергій Огороднік – став на змаганнях третім.

Їм, як і раніш, є до чого прагнути, резюмує Ірина Данилюк. У тому числі, і новому віце-чемпіону Віктору Чернишу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0