Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш

Time Додано: четвер, 19 жовт. 2017, 15:10 ( 8 міс. назад )

Віце-чемпіоном повернувся з Кубка України з пауерліфтингу та окремих вправ (версія UPC) представник бердичівського СК «Рось» Віктор Черниш. Виступав він у триборстві, а саме мав вижати штангу лежачи, виконати присідання з нею та станову тягу. Найкращими результатами з кожного виду стали, відповідно, 190 кг, 310 кг та 295 кг., що у сумі дало нашому землякові 795 кг та почесне ІІ місце. Із переможцем першості він йшов практично поруч, принаймні, у жимі та присіданнях, суттєво відірвався той лише під час виконання станової тяги, розповідає Віктор.

Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш Віце-чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу став представник бердичівської «Росі» Віктор Черниш

Результат підготовки вони продемонстрували на помості, констатує тренер Віктора Ірина Данилюк. У цілому виступом свого учня фахівець «Росі» задоволена, як задоволена взагалі роботою у цьому тандемі, якістю зв’язки «наставник-вихованець».

Вдале продовження всього того, чим живуть останній рік у «Росі», характеризує виступ Віктора Ірина Данилюк. А живуть вони традиційно активними тренуваннями та виступами на престижних форумах. За рік, розповідає Ірина, встигли доволі успішно показати себе на чемпіонаті України та на обласній першості з пауерліфтингу: особисто вона стала на них чемпіонкою та срібною призеркою, ІІ місця привезли додому Геннадій Голембівський, Тетяна Кос та Ігор Дятел (останній, до речі, виконав норму КМС). Ще один представник їхнього клуба – Сергій Огороднік – став на змаганнях третім.

Їм, як і раніш, є до чого прагнути, резюмує Ірина Данилюк. У тому числі, і новому віце-чемпіону Віктору Чернишу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0