Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!

Time Додано: субота, 20 січ. 2018, 18:16 ( 4 міс. назад )

Щорічна 12-а церемонія відзначення перемог і досягнень бердичівлян «Вітання із Бердичева» відбулась! Захід зібрав у великій залі МПК багатьох достойних людей, понад півтисячі із яких готувались, кожен у своїй номінації, до виходу, під оплески присутніх, для нагородження; не менше було й артистів, які творили свято на сцені! «12 років, - кажуть ведучі, - за новим Законом про освіту – це фактично закінчити школу».

«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!

Вже кілька років, як традиційно першими вітають Захисників Вітчизни, дякують матерям загиблих Героїв за виховання синів, відзначають волонтерів. Надія Павлівна і Людмила Олександрівна отримали нагороди своїх синів, героїв Юрія Панасюка і Валерія Вітківського. Гордістю міста і Збройних Сил України стали артилеристи 26-ої бригади, котрі і на полі бою, і під час змагань довели, що вони – найкращі!

Прикладом любові і вірності до рідного міста є люди, загальний трудовий стаж яких складає 50 і більше років. Якщо у 2006-му, під час І-ої церемонії нагородження відзначили 4-х ветеранів праці, то нині у категорії «Працею звеличені» на сцену зійшли 22-оє номінантів. У трьох із них (подумати тільки!) 59 років стажу і вони продовжують нині працювати! Це ветерани праці: лікар-офтальмолог Галина Печенюк, лікар-кардіолог медицини невідкладних станів Володимир Юрачковський, директор народного музею хліба і керівник музейної справи ПТУ №4 Ніна Климова. У когорті милосердних людей – команда рятувальників 4-ої ДПРЧ, котрі не так давно врятували життя дівчині, визволивши її із крижаної пастки; донори, котрі 5-6 разів на рік здавали кров; меценати, лікар-хірург, який провів понад 300 операцій за рік, Юрій Черчик... Щороку тримається на вершині лідерства серед виробників і отримує відзнаку Бердичівський пивоварний завод. В освіті, культурі та спорті – традиційно найбільше перемог! Так само, як і в номінації «Пізнавай, твори, перемагай!», яка підводить підсумки досягнень керівників і вихованців Центру позашкільної освіти ім. Разумкова. Учениця 14-ої школи Маринка Рибак, окрім того, що отримала відзнаку за перемогу у Всеукраїнському етапі мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка, має ще й найбільше 12-ок, у минулому році, підрахували, школярка отримувала найвищий бал 397 разів!

Пишається місто Бердичів своїми славними спортсменами, легко- і важкоатлетами, юними футболістами, боксерами, котрі здобувають першість на чемпіонатах області, України і навіть Європи. Не менше радують досягнення в культурі: на всеукраїнських музичних і танцювальних фестивалях і конкурсах у бердичівлян багато перемог! Великою подією у напрямку «Розквітни, відродись, зрости!» стало завершення минулоріч тривалих ремонтно-реставраційних робіт у приміщенні театру на Європейській, урочисте відкриття якого відбулось 14 січня.

Щоб розповісти про кожного, хто отримав відзнаку – одного сюжету замало, тому, як завжди, пропонуємо слідкувати за анонсом: згодом обіцяємо повідомити час і дату трансляції повної телевізійної версії ХІІ церемонії відзначення бердичівлян «Вітання із Бердичева».

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Viktor Bessalitskykh

:boon:

Time неділя, 21 січ. 2018, 15:29 (4 міс. назад)