Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!

Time Додано: субота, 20 січ. 2018, 18:16 ( 10 міс. назад )

Щорічна 12-а церемонія відзначення перемог і досягнень бердичівлян «Вітання із Бердичева» відбулась! Захід зібрав у великій залі МПК багатьох достойних людей, понад півтисячі із яких готувались, кожен у своїй номінації, до виходу, під оплески присутніх, для нагородження; не менше було й артистів, які творили свято на сцені! «12 років, - кажуть ведучі, - за новим Законом про освіту – це фактично закінчити школу».

«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян! «Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!

Вже кілька років, як традиційно першими вітають Захисників Вітчизни, дякують матерям загиблих Героїв за виховання синів, відзначають волонтерів. Надія Павлівна і Людмила Олександрівна отримали нагороди своїх синів, героїв Юрія Панасюка і Валерія Вітківського. Гордістю міста і Збройних Сил України стали артилеристи 26-ої бригади, котрі і на полі бою, і під час змагань довели, що вони – найкращі!

Прикладом любові і вірності до рідного міста є люди, загальний трудовий стаж яких складає 50 і більше років. Якщо у 2006-му, під час І-ої церемонії нагородження відзначили 4-х ветеранів праці, то нині у категорії «Працею звеличені» на сцену зійшли 22-оє номінантів. У трьох із них (подумати тільки!) 59 років стажу і вони продовжують нині працювати! Це ветерани праці: лікар-офтальмолог Галина Печенюк, лікар-кардіолог медицини невідкладних станів Володимир Юрачковський, директор народного музею хліба і керівник музейної справи ПТУ №4 Ніна Климова. У когорті милосердних людей – команда рятувальників 4-ої ДПРЧ, котрі не так давно врятували життя дівчині, визволивши її із крижаної пастки; донори, котрі 5-6 разів на рік здавали кров; меценати, лікар-хірург, який провів понад 300 операцій за рік, Юрій Черчик... Щороку тримається на вершині лідерства серед виробників і отримує відзнаку Бердичівський пивоварний завод. В освіті, культурі та спорті – традиційно найбільше перемог! Так само, як і в номінації «Пізнавай, твори, перемагай!», яка підводить підсумки досягнень керівників і вихованців Центру позашкільної освіти ім. Разумкова. Учениця 14-ої школи Маринка Рибак, окрім того, що отримала відзнаку за перемогу у Всеукраїнському етапі мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка, має ще й найбільше 12-ок, у минулому році, підрахували, школярка отримувала найвищий бал 397 разів!

Пишається місто Бердичів своїми славними спортсменами, легко- і важкоатлетами, юними футболістами, боксерами, котрі здобувають першість на чемпіонатах області, України і навіть Європи. Не менше радують досягнення в культурі: на всеукраїнських музичних і танцювальних фестивалях і конкурсах у бердичівлян багато перемог! Великою подією у напрямку «Розквітни, відродись, зрости!» стало завершення минулоріч тривалих ремонтно-реставраційних робіт у приміщенні театру на Європейській, урочисте відкриття якого відбулось 14 січня.

Щоб розповісти про кожного, хто отримав відзнаку – одного сюжету замало, тому, як завжди, пропонуємо слідкувати за анонсом: згодом обіцяємо повідомити час і дату трансляції повної телевізійної версії ХІІ церемонії відзначення бердичівлян «Вітання із Бердичева».

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Viktor Bessalitskykh

:boon:

Time неділя, 21 січ. 2018, 15:29 (10 міс. назад)