Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віруючих бердичівлян будуть обліковувати за серією та номером паспорта

Time Додано: п'ятниця, 04 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Громадян, котрі з релігійних чи інших переконань відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, будуть обліковувати за серією та номером паспорта. Це передбачено новоприйнятим Податковим кодексом, який набрав чинності першого січня.

Віруючих бердичівлян будуть обліковувати   за серією та номером паспорта

Випадки, коли віряни відмовлялись від картки фізичної особи-платника податків, мали місце, констатують представники бердичівських церков.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: “Ми стикаємось із такими людьми, котрі з власних переконань не приймають код, тому що відносять його до того, що написано у Біблії”.

Ієрей Євгеній, настоятель храму Преображення Господнього (УПЦ КП): “Стосовно нашого храму, таких випадків не було, але загалом у православ’ї, це стосується і Київського, і Московського Патріархатів, і автокефальної церкви, це траплялось неодноразово”.

Негативне ставлення вірян до ідентифікаційних кодів священики пояснюють біблійними рядками. Зокрема, в “Одкровенні Івана Богослова” йдеться про Антихриста, який з’явиться напередодні другого пришестя Христа. Тоді кожна людина матиме печатку, без якої не зможе здійснити жодну фінансову операцію.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: “...І зробить вона, щоб усім: малим і великим, багатим і бідним, вільним і рабам, було дане знамено на їхню правицю і на чоло. Щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо не має знамена або імені звірини. Тут мудрість. Хто має розум, нехай полічить число звіра. Бо це число людське — 666”.

Ієрей Євгеній, настоятель храму Преображення Господнього (УПЦ КП): “Отже, бачимо, що ні про які ідентифікаційні коди у цій Книзі не йдеться”.

Так що десятизначний ідентифікаційний код не є “числом звіра”, кажуть священнослужителі. А страх перед ним більше схожий на звичайний забобон.

Ієрей Євгеній, настоятель храму Преображення Господнього (УПЦ КП): “Якщо вже відмовлятися від коду, треба разом і від паспорта відмовитись, адже там теж є цифри. Зауважу, що священство на це не звертає уваги і що у більшості випадків самі священики мають ці коди. Так само, як інші документи, котрі містять цифри”.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: “На наш погляд, коди, що їх нам видає податкова служба, не мають нічого спільного з тим, що написано у Біблії”.

Більшість опитаних бердичівлян можливим “страшним” значенням картки з номером не переймаються і ставляться до неї позитивно або нейтрально.

Бердичівлянка: “Я позитивно ставлюсь до ідентифікаційного коду, вважаю, що він має бути у кожної людини”.

Бердичівлянка: “Я нормально ставлюсь”.

Бердичівлянка: “Мабуть, цей код потрібен. Хоча люди деякі кажуть, що з точки зору релігії він не потрібен, мовляв, це число звіра. Але ж і без коду нікуди, ніяких фінансових операцій не здійсниш”.

Якби там не було, а приймати ідентифікаційний номер вірян не змушували, розповідають податківці. У паспортах таких людей робили спеціальні відмітки, а інформацію про цих громадян до єдиного Державного реєстру фізичних осіб не вносили. Але Податковий кодекс дещо змінив порядок обліку платників.

Сергій Осадчук, нач. відділу реєстрації та обліку платників податків Бердичівської ОДПІ: “Даним порядком передбачено, що всі громадяни, фізичні особи-платники податків, зобов’язані зареєструватися в єдиному Державному реєстрі та отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків. Щоб отримати цей номер, громадянин повинен особисто або через уповноваженого представника пред’явити податковому органу повідомлення за формою 1 ДР і паспорт”.

Такий номер облікової картки будуть отримувати усі, хто до першого січня цього року не був зареєстрований у Державному реєстрі, каже Сергій Осадчук. Також прийти до податкової мусять і віряни, котрі раніше відмовились від ідентифікаційного коду. Їм треба зареєструватися в окремому реєстрі.

Сергій Осадчук, нач. відділу реєстрації та обліку платників податків Бердичівської ОДПІ: “Такі особи повинні особисто подати до податкового органу повідомлення за формою 1П та паспорт. Протягом 10-ти робочих днів служба проведе реєстрацію такого платника в окремому реєстрі Державного реєстру фізичних осіб-платників податків”.

У випадку, якщо громадянин відмовляється і від реєстраційного номера облікової картки, йому зроблять відповідну позначку в паспорті. Вона даватиме право використовувати його номер та серію для здійснення платежів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0