Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вінницькі військові артисти заспівали бердичівлянам пісні про Афган

Time Додано: понеділок, 14 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Святковим концертом у Палаці культури продовжились міські заходи, присвячені 22-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану. Ця дата пам’ятна не лише для тих, хто безпосередньо брав участь у боях, зазначили на концерті, а й для всіх громадян-мешканців колишнього радянського простору.

Вінницькі військові артисти заспівали бердичівлянам пісні про Афган

Михайло Писарський, голова Бердичівської спілки ветеранів Афганістану: “Война в Афганистане, военные конфликты в разных уголках планеты, в которых нам, подчиненным военной присяге, пришлось принимать участие, обожгли не только наши лица, но и наши сердца и души. Мы были и останемся в памяти людей, как народные солдаты, которые до конца выполнили свой долг перед Родиной».

Виконання такого обов’язку для понад 15-ти тисяч солдатів і офіцерів вартувало життя, більше 35-ти тисяч наших співвітчизників було поранено. 28 бердичівлян полягли на чужій землі. Усіх їх присутні згадали поіменно і схилили голови у хвилині мовчання.

Інших борців, котрі вистояли і повернулися з афганського пекла, нагородили медалями Української спілки ветеранів Афганістану.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Від усіх бердичівлян я низько вклоняюся вам, вашим близьким і рідним за ваш подвиг. Я хотів би, щоб ви завжди знали, що у Бердичеві вміють шанувати героїв. А ви для нас завжди будете героями, взірцем мужності, надійності, якої нам сьогодні часто бракує. Взірцем тих людей, на яких можна покластися”.

Так, на них можна покластися і сьогодні, запевнили афганці. Адже і в мирний час життя приготувало їм нові завдання, одне з яких — робота з підростаючим поколінням.

Валерій В’юшков, учасник бойових дій в Афганістані: “Половина из вас, здесь присутствующих, родилась в то прекрасное время — Советский Союз — которое мы вспоминаем с теплом и счастьем. Но наша молодежь рождена под мирным небом Украины и многие вообще не понимают, что такое война. Это и наша вина, потому что мы, афганцы, не успеваем поднять военно-патриотический уровень и сознание наших детей».

Усім прийдешнім поколінням потрібно пам’ятати цю війну, наголошували афганці, пам’ятати ветеранів, виявляти розуміння до тих, хто пройшов через її криваві жорна, і для кого вона у спогадах, снах, і думках триває й досі.

Розвіяв сумний настрій глядачів, подарувавши незабутні хвилини душевної, емоційної та естетичної насолоди, виступ Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України з міста Вінниці. Цей колектив налічує майже сотню співаки, танцюристів, музикантів, котрі поєднують несення військової служби із мистецтвом.

Центр існує 6 років, складається з оркестру та ансамблю пісні і танцю. За час свого існування дав більше 600 концертів у гарнізонах Повітряних Сил, на теренах України, гастролював у Росії, Німеччині, Бельгії, Лівії. Вагоме місце у різножанровому репертуарі колективу посідають твори військової тематики, серед яких — пісні про Афган.

Михайло Вербовенко, заст. нач. з виховної роботи Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗСУ (м. Вінниця): “Тематика, з якою ми приїхали сьогодні до вас, болюча. У нас є люди такого віку, які не брали участь в афганській війні, але пропустили її через себе. Є такі, в яких загинули рідні. Тому тема Афганістану для нас близька і дуже болісна”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0