Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні

Time Додано: вівторок, 01 трав. 2018, 11:02 ( 4 міс. назад )

Традиційно незадовго до завершення навчального року бердичівських 11-класників збирають задля перевірки засвоєння ними предмету «Захист Вітчизни». Військово-польовий збір цьогоріч складається з 3-х етапів: випускники знайомитимуться з професією військового під час зустрічі з Захисниками України, на них чекає полігон, на якому вони стрілятимуть зі справжньої зброї. Ну а перший етап майбутні оборонці країни «відстріляли» на Центральному міському стадіоні.

Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні

Юнаки метали гранати (краще за всіх у цьому виді змагань показав себе Віктор Бондаренко з 4-го НВК – 48,7 м). Переможцем у комплексі силових вправ (качання пресу + віджимання) став теж представник НВК № 4 Максим Кучинський. Свій внесок у перемогу 4-го НВК зробив і Андрій Кузьменко: він прийшов першим до фінішу у бігу на 1,5 км., подолавши дистанцію за майже 5,28 хв. У підтягуванні не виявилося рівних учню НВК № 10 Павлові Копаниці (на його рахунку – 25 разів). Той самий Павло швидше за інших подолав 100-метрівку. Достойно виступили на змаганнях й учні 12-ї школи: за ними перемога у перетягуванні канату та кращий результат у воєнізованій естафеті (2,45 хв.), де вони не лише виявилися швидшими за суперників, а й продемонстрували непогані вміння у володінні автоматом, надяганні протигазу й ОЗК, а також у спорядженні «рожка».

Власне, усі вищезгадані заклади і розподілили між собою перші три загальнокомандні місця: ІІІ місце посіла команда ЗОШ № 12, ІІ-ге – юнаки з 10-го НВК. І місце та звання взводу, в якому найкраще знаються на предметі «Захист Вітчизни», здобули представники НВК № 4.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0