Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні

Time Додано: вівторок, 01 трав. 2018, 11:02 ( 9 міс. назад )

Традиційно незадовго до завершення навчального року бердичівських 11-класників збирають задля перевірки засвоєння ними предмету «Захист Вітчизни». Військово-польовий збір цьогоріч складається з 3-х етапів: випускники знайомитимуться з професією військового під час зустрічі з Захисниками України, на них чекає полігон, на якому вони стрілятимуть зі справжньої зброї. Ну а перший етап майбутні оборонці країни «відстріляли» на Центральному міському стадіоні.

Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні Військово-польовий збір за участі бердичівських 11-класників стартував на Центральному стадіоні

Юнаки метали гранати (краще за всіх у цьому виді змагань показав себе Віктор Бондаренко з 4-го НВК – 48,7 м). Переможцем у комплексі силових вправ (качання пресу + віджимання) став теж представник НВК № 4 Максим Кучинський. Свій внесок у перемогу 4-го НВК зробив і Андрій Кузьменко: він прийшов першим до фінішу у бігу на 1,5 км., подолавши дистанцію за майже 5,28 хв. У підтягуванні не виявилося рівних учню НВК № 10 Павлові Копаниці (на його рахунку – 25 разів). Той самий Павло швидше за інших подолав 100-метрівку. Достойно виступили на змаганнях й учні 12-ї школи: за ними перемога у перетягуванні канату та кращий результат у воєнізованій естафеті (2,45 хв.), де вони не лише виявилися швидшими за суперників, а й продемонстрували непогані вміння у володінні автоматом, надяганні протигазу й ОЗК, а також у спорядженні «рожка».

Власне, усі вищезгадані заклади і розподілили між собою перші три загальнокомандні місця: ІІІ місце посіла команда ЗОШ № 12, ІІ-ге – юнаки з 10-го НВК. І місце та звання взводу, в якому найкраще знаються на предметі «Захист Вітчизни», здобули представники НВК № 4.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0