Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військові 26-ї артилерійської бригади урочистим маршем пройшли святковим Хрещатиком

Time Додано: понеділок, 01 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Пройти урочистим маршем центральною вулицею головного міста країни у День її незалежності — це честь та престиж військового та частини, у якій він служить. 26-а артилерійська бригада виявилася гідною цього права. 24 серпня бердичівські військові були одними із тих, хто представляв особовий склад Сухопутних військ Збройних сил України на військовому параді у Києві. Наші земляки пройшли Хрещатиком пішою та механізованою колонами. Перша — парадний батальон — складалася із близько 170-ти військових на чолі із командиром бригади, прапороносною групою та командирами зведених рот. До механізованої колони увійшли шість систем залпового вогню “Ураган” та стільки ж самохідних артилерійських

Військові 26-ї артилерійської бригади урочистим маршем пройшли святковим Хрещатиком

установок 2С 19.

Готуватися до параду почали заздалегідь.

Михайло Олійник командир роти парадного батальону: “Підготовка тривала протягом 100 днів. Спочатку ми тренувалися на плацу нашої частини. Потім переїхали до Деснянського навчального центру, де теж проходила насичена підготовка. Проходженню на параді передувала копітка робота як у плані стройової підготовки, так і у плані керування особовим складом. Було не дуже важко, але відповідна робота проводилась.”

Сувору оцінку відпрацюванням проходження урочистого маршу, говорить капітан, давали начальник Генерального штабу ЗСУ та його 1-й заступник. Бердичівські артилеристи не виходили із трійки кращих. На “відмінно” був оцінений і стан підготовки ними бойової техніки.

В урочистостях на Хрещатику взяли участь 18 військових оркестрових колективів. Серед них оркестр 26-ї артилерійської бригади і головний того дня — зведений — оркестр ЗСУ, який завершував парад. І тим, і іншим диригував наш Мирон Скиба.

Мирон Скиба військовий диригент 26-ї артилерійської бригади: “Звичайно, це — почесна місія, про яку я навіть не мріяв. Першочерговим моїм завданням була зустріч міністра оборони України. Наш оркестр знаходився між “коробками” парадних розрахунків. Гідно зустріли, гідно провели... Далі мені було доручено зібрати вест оркестр до загального батальону, що складався із 5-ти оркестрів, це близько 100 чоловік. Ми пройшли під “Запорізький марш” перед Президентом, міністром оборони. Сподіваюсь, зробили це гідно.”

Усі тренування та репетиції, а також певне хвилювання не пройшли даром, впевнені військові. Бердичівлян, кажуть вони, у Києві запам’ятають лише з кращого боку.

Юрій Карпович командир відділення: “Після проходження всі були дуже задоволені. Ми дуже хвилювалися. Якщо чесно, найважче на параді — це вистояти і потім показати гарний результат. Особисто мені було набагато приємніше від того, що 24 серпня я відзначаю свій день народження. Приємно було його зустріти у складі парадного розрахунку на параді у Києві...”

Михайло Олійник командир роти парадного батальону: “Старання особового складу дали відмінний результат. Ми пишаємось тим, що взяли участь у параді і гідно представили наше місто, нашу частину і наш рід військ... Сподіваємося на участь у параді наступного року.”

Командир 26-ї артилерійської бригади переконаний: військові паради викликають почуття пошани до армії та патріотичний підйом громадян. Тому мають проводитися й надалі.

В’ячеслав Горбильов командир 26-ї артилерійської бригади: “Моё однозначное мнение — это делать нужно. Нужно и для государства, и для вооружённых сил... Это престиж среди населения, среди военных. Присутствуя на параде, военные нашей бригады, уверен, ощущали гордость за нашу армию. Решение президента и министра обороны пошло на благо роста авторитета вооружённых сили в пределах и за пределами нашего государства.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0