Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військові 26 артбригади перемогли у щорічній грі “Ключі від успіху”

Time Додано: середа, 02 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Втретє громадські організації «Фенікс» та «Воскресіння» за сприяння Бердичівського міськвиконкому влаштували для учасників шалений день, повний різних конкурсів та перешкод. У боротьбу вступило чотири команди — “Біла мрія” медиків, яка у минулому році стала переможцем, спілка молоді “Прогрес”, центр “Юність” та збірна військових “Камуфляж”. Якою буде гра, учасники дали зрозуміти вже у першому конкурсі — візитці. Такої оперативності і винахідливості лікарів швидкої допомоги присутні ще не бачили.

Військові 26 артбригади перемогли у щорічній грі “Ключі від успіху”

У минулому році вони отримали найбільше ключів, але за головним приїхали останніми, бо як годиться військовим, пропустили жінок з медицини. Цього разу члени команди “Камуфляж” вирішили боротися за перемогу, як це роблять на рингу брати Клички.

Прогресанти у презентації були дещо скромними, “Юність” показала, які чарівні, молоді та веселі члени їхньої команди. За представлення усі учасники отримали по одному заохочувальному ключу з рук головного лікаря міської лікарні.

Наступний конкурс вимагав від шукачів пригод більше майстерності і артистизму. Адже, щоб поставити розповіді Віктора Коржука на сцені, потрібно володіти не менш специфічним гумором, ніж у автора книги “Розповіді по-Бердичіськи”.

Володимир Кравченко, редактор газети “Земля Бердичівська”: “Я віддаю один ключ військовим, а другий — команді “Юність”, бо вони сьогодні довели, що індик — це курка”.

Цього року організатори вирішили влаштувати ще й кулінарний конкурс. Складність полягала у тому, що учасникам потрібно було обрати із наборів продуктів, той, з якого готують національну страву вірмени, білоруси, євреї і українці. Павло Антощук із спілки молоді “Прогрес” одразу знайшов овочі для вінегрету.

Павло Антощук, член команди “Спілка молоді “Прогрес”: “Наша кухня багато запозичила у інших народів світу. Наша кухня — це овочі, гриби. Я одразу її розпізнав”.

Людмила Крисюк, член команди “Юність”: “Я приготую традиційний єврейський салат. Це терта морква, яку можна заправити медом та сметаною”.

Поки одні учасники гри чаклували над кулінарними уподобаннями дружніх народів, інші - показували їхні культурні традиції та звичаї на сцені будинку офіцерів. Тут тобі одразу і День Святого Миколая, і Івана Купала, і вірменське весілля. Найбільше пофантазували військові. Вони дізналися, що на весіллі вірмени убивають бика і гуляють чотири дні. Так ризикувати чоловіки не стали і представили свій армійський погляд на традиції темпераментного народу. Журі врахувало оригінальність, артистизм костюми усіх команд, і віддало по одному ключу прогресантам і “Камуфляжу”.

Не менш емоційним став наступний — спортивний конкурс. У 26 артилерійській бригаді команди провели естафету. Довелося вправлятися із скакалкою, м'ячем, тенісною кулькою та матами. Команду “Юність” спочатку випередив “Прогрес”, але на останніх етапах спілка молоді від суперника відстала. Господарі поступилися медикам. Останні одразу вибилися в лідери і не збавляли темпу до кінця змагань. Згуртованість і швидкість допомогла цій команді перемогти “Юність” і вибороти ще один ключ.

Продати пачку з-під цигарок, таблеток і порожню пляшку миючого засобу за найвищу ціну — таке завдання поставили перед учасниками організатори гри на етапі “Бердичівський ярмарок”. За 5 хвилин команди мусили намалювати ще й рекламний плакат.

Медики виторгували за свою пачку з-під цигарок 70 грн. А от військові даремно ходили сусідніми магазинами. Більше 25 копійок за порожню пляшку їм не дали. Втім ключ дістався саме “Камуфляжу”. Члени команди написали найменшу ціну.

Після історичного конкурсу під стінами фортеці босих Кармелітів, де учасники повинні були відтворити давні події і продемонструвати знання з історії рідного міста у медиків визначилися лідери гри — військові та медики. На останньому етапі випробувань команди мусили вгадати частину міста на фото і якнайшвидше їхати туди. Як і в минулому році обігнали усіх медики і здобули останній ключ, таким чином випередивши військових. Але іншим команди помітили, що “Біла мрія” порушувала правила дорожнього руху.

Павло Антощук, член команди “Спілка молоді “Прогрес”: “Вони поїхали на червоне світло. Їх пропускали на дорозі, бо вони їхали у швидкій. Навіть мигалку вмикати не треба було — все одно швидку пропускають. А нам де мигалку взяти?”

Таким чином у медиків стало на один ключ більше, ніж у військових. Команди вже почали сперечатися, хто справжній переможець. Тому організатори відкликали капітанів на переговори. Вирішено було, що володаря символічного ключа від міста визначать команди “Юність” і “Спілка молоді “Прогрес”. Ті віддали свою ключі “Камуфляжу”. Медики із таким фіналом не погодилися.

Анна Спрейс, капітан команди “Біла мрія”: “Як би там не було, гра нам сподобалася і її потрібно проводити. А правил ми не порушували”.

Символічний ключ від міста вручили військовим. Він цілий рік зберігатиметься у 26 артилерійській бригаді, як трофей. Хоча “Камуфляж” планує відстояти його і наступного року.

Олег Цилінський, капітан команди “Камуфляж”: “Ми як і минулого року були кращими. Цього разу біли більш досвідченими, знали, які будуть конкурси”.

Організатори заходу вважать, що попри сварку гра таки вдалася. Хоча аналогічна ситуація виникла і минулого року.

Любов Трибун, член оргкомітету гри: “Змагання є змагання. Є переможці, є переможені. Гру варто проводити, її можна вдосконалювати”.

До наступного разу правила гри пообіцяли вдосконалити, аби сварок між учасниками більше не виникало.

Автор Юлія Крук

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0