Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук

Time Додано: понеділок, 05 лют. 2018, 17:03 ( близько 1 року назад )

Дивлячись на цю веселу і життєрадісну дівчинку, вихованку 26-ого дитячого садочку, відразу й не скажеш, що малеча позбавлена можливості чути. Коли Діанці Вітрук виповнилось три, лікарі Київського «Інституту отоларингології» приголомшили батьків діагнозом: двобічна сенсоневральна глухота 4-ого ступеню.

Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук

Держава фінансує такі операції, проте, на жаль, черга просувається надто повільно, зазначає мама дівчинки, Діана у ній – 287-ма… Слухові апарати, які має дівчинка, не дають бажаного результату. А час іде. Чекати ніколи: прооперувати дівчинку лікарі радять саме до 5-літнього віку, коли дитину ще можливо навчити розмовляти. Родина, у якій мама – вихователь, а тато – різноробочий, вирішили негайно розпочати збір коштів. Із потрібних 800 тис. є тільки четверта частина.

Військові 26-ої артбригади не вперше у 26-ому садочку. Обидві батареї, що стали минулоріч кращими у Збройних Силах України і виграли кошти, вирішили якусь частину віддати на благодійність. Так, вслід за 2-ою батареєю, воїни 12-ої делегували своїх представників до дитячого закладу для того, аби передати благодійну допомогу у розмірі 20 тис. грн. із рук у руки мамі дівчинки.

Армія і народ – єдині, кажуть, адже не забути, як, свого часу, ті ж самі вихователі й дітки збирали допомогу військовим на Схід.

Від усього серця, щиро мама Діанки дякує військовим за небайдужість, а вони завжди готові, при нагоді, допомогти.

Збираючи кошти на операцію для донечки, із різним доводиться стрічатись батькам Діанки. Вдячні кожному, навіть за найменший внесок на лікування. Проте відмови і байдужість – теж не рідкість…

Допомогти маленькій Діанці почути цей багатоголосий світ і впевнено вимовити слово «мама» можемо і ми з вами, долучившись до збору коштів. Усі необхідні реквізити – на екрані.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0