Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук

Time Додано: понеділок, 05 лют. 2018, 17:03 ( 9 міс. назад )

Дивлячись на цю веселу і життєрадісну дівчинку, вихованку 26-ого дитячого садочку, відразу й не скажеш, що малеча позбавлена можливості чути. Коли Діанці Вітрук виповнилось три, лікарі Київського «Інституту отоларингології» приголомшили батьків діагнозом: двобічна сенсоневральна глухота 4-ого ступеню.

Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук  Військові 26 артбригади допомогли коштами на лікування маленької Діанки Вітрук

Держава фінансує такі операції, проте, на жаль, черга просувається надто повільно, зазначає мама дівчинки, Діана у ній – 287-ма… Слухові апарати, які має дівчинка, не дають бажаного результату. А час іде. Чекати ніколи: прооперувати дівчинку лікарі радять саме до 5-літнього віку, коли дитину ще можливо навчити розмовляти. Родина, у якій мама – вихователь, а тато – різноробочий, вирішили негайно розпочати збір коштів. Із потрібних 800 тис. є тільки четверта частина.

Військові 26-ої артбригади не вперше у 26-ому садочку. Обидві батареї, що стали минулоріч кращими у Збройних Силах України і виграли кошти, вирішили якусь частину віддати на благодійність. Так, вслід за 2-ою батареєю, воїни 12-ої делегували своїх представників до дитячого закладу для того, аби передати благодійну допомогу у розмірі 20 тис. грн. із рук у руки мамі дівчинки.

Армія і народ – єдині, кажуть, адже не забути, як, свого часу, ті ж самі вихователі й дітки збирали допомогу військовим на Схід.

Від усього серця, щиро мама Діанки дякує військовим за небайдужість, а вони завжди готові, при нагоді, допомогти.

Збираючи кошти на операцію для донечки, із різним доводиться стрічатись батькам Діанки. Вдячні кожному, навіть за найменший внесок на лікування. Проте відмови і байдужість – теж не рідкість…

Допомогти маленькій Діанці почути цей багатоголосий світ і впевнено вимовити слово «мама» можемо і ми з вами, долучившись до збору коштів. Усі необхідні реквізити – на екрані.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0