Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Time Додано: середа, 12 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Закриттям місячника оборонно-масової роботи завершилася низка заходів зі вшанування ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, яка була приурочена до 65-ї річниці Перемоги. Протягом місяця головний організатор місячника — міськрайонний осередок Товариства сприяння обороні Україні вкотре намагався нагадати бердичівській молоді про необхідність бути справжніми патріотами та гідними захисниками своєї Батьківщини.

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Були проведені огляди на кращу військово-патріотичну роботу серед первинних організацій, огляд-конкурс учнівських творів на військову тему, відвідування військової частини та Музею бойової слави 117-ї стрілецької дивізії, автопробіг місцями бойової слави. Крім того бердичівляни брали участь в обласних змаганнях зі стрільби та в усіх загальноміських заходах, приурочених до Дня Перемоги.”

Місячник завершився, та робота зі вшанування тих, у 45-му здобув перемогу, триває і продовжуватиметься й надалі. Увагу й турботу з боку оточуючих ветерани мають відчувати завжди, підкреслили представники міської та районної влади. Посадовці відзначають те, що робота ця на Бердичівщині носить системний характер. Активну участь у ній беруть усі незалежно від підпорядкування.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Сьогодні, користуючись нагодою, дозвольте подякувати, перш за все, нашим ветеранам й учасникам Великої Вітчизняної війни. Незалежно від свого віку, стану здоров’я, вони знайшли у собі сили й натхнення зустрітися з нами та висловити напутні слова. Від імені міського голови я хочу подякувати і 26-й Бердичівській артбригаді, і військомату, і, звичайно, особлива подяка — міськрайонній організації ТСОУ, яка була найактивнішою у проведенні місячника.”

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: “Я глибоко вдячний вам, молодь, за те, що ви не лише у рамках місячника, а повсякденно турбуєтесь про пам’ятники й могили тим, хто віддав свої життя, звільняючи землю від нацистів. Дуже приємно під час багатьох заходів було бачити, з якою любов’ю й теплотою ставитеся ви до ветеранів, які, у свою чергу, висловлювали особливе задоволення від цих зустрічей.”

Зі слів організаторів, найбільш активну участь у місячнику взяли 12-та та 10-та школи, 4-те НВК та ПТУ № 4. У районі це Швайківська, Низгірецька, Озадівська, Хажинська та Скраглівська школи. Кращими первинними організаціями ТСОУ з військово-патріотичної та спортивної роботи з молоддю стали НВК № 4 та школа села Озадівка. В огляді-конкурсі учнівських творів на тему війни перемогли учениця 10-ї школи Людмила Вдовиченко та Мирославської — Олександра Хмельовська. Визначили також і переможців у змаганні зі стрільбі із пневматичної зброї — у командному й особистому заліку. Останні, окрім грамот та оркестрового тушу, отримали грошові винагороди.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0