Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Time Додано: середа, 12 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Закриттям місячника оборонно-масової роботи завершилася низка заходів зі вшанування ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, яка була приурочена до 65-ї річниці Перемоги. Протягом місяця головний організатор місячника — міськрайонний осередок Товариства сприяння обороні Україні вкотре намагався нагадати бердичівській молоді про необхідність бути справжніми патріотами та гідними захисниками своєї Батьківщини.

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Були проведені огляди на кращу військово-патріотичну роботу серед первинних організацій, огляд-конкурс учнівських творів на військову тему, відвідування військової частини та Музею бойової слави 117-ї стрілецької дивізії, автопробіг місцями бойової слави. Крім того бердичівляни брали участь в обласних змаганнях зі стрільби та в усіх загальноміських заходах, приурочених до Дня Перемоги.”

Місячник завершився, та робота зі вшанування тих, у 45-му здобув перемогу, триває і продовжуватиметься й надалі. Увагу й турботу з боку оточуючих ветерани мають відчувати завжди, підкреслили представники міської та районної влади. Посадовці відзначають те, що робота ця на Бердичівщині носить системний характер. Активну участь у ній беруть усі незалежно від підпорядкування.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Сьогодні, користуючись нагодою, дозвольте подякувати, перш за все, нашим ветеранам й учасникам Великої Вітчизняної війни. Незалежно від свого віку, стану здоров’я, вони знайшли у собі сили й натхнення зустрітися з нами та висловити напутні слова. Від імені міського голови я хочу подякувати і 26-й Бердичівській артбригаді, і військомату, і, звичайно, особлива подяка — міськрайонній організації ТСОУ, яка була найактивнішою у проведенні місячника.”

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: “Я глибоко вдячний вам, молодь, за те, що ви не лише у рамках місячника, а повсякденно турбуєтесь про пам’ятники й могили тим, хто віддав свої життя, звільняючи землю від нацистів. Дуже приємно під час багатьох заходів було бачити, з якою любов’ю й теплотою ставитеся ви до ветеранів, які, у свою чергу, висловлювали особливе задоволення від цих зустрічей.”

Зі слів організаторів, найбільш активну участь у місячнику взяли 12-та та 10-та школи, 4-те НВК та ПТУ № 4. У районі це Швайківська, Низгірецька, Озадівська, Хажинська та Скраглівська школи. Кращими первинними організаціями ТСОУ з військово-патріотичної та спортивної роботи з молоддю стали НВК № 4 та школа села Озадівка. В огляді-конкурсі учнівських творів на тему війни перемогли учениця 10-ї школи Людмила Вдовиченко та Мирославської — Олександра Хмельовська. Визначили також і переможців у змаганні зі стрільбі із пневматичної зброї — у командному й особистому заліку. Останні, окрім грамот та оркестрового тушу, отримали грошові винагороди.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0