Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Time Додано: середа, 12 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Закриттям місячника оборонно-масової роботи завершилася низка заходів зі вшанування ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, яка була приурочена до 65-ї річниці Перемоги. Протягом місяця головний організатор місячника — міськрайонний осередок Товариства сприяння обороні Україні вкотре намагався нагадати бердичівській молоді про необхідність бути справжніми патріотами та гідними захисниками своєї Батьківщини.

Відзначення Дня Перемоги у Бердичеві завершилося закриттям місячника оборонно-масової роботи

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: “Були проведені огляди на кращу військово-патріотичну роботу серед первинних організацій, огляд-конкурс учнівських творів на військову тему, відвідування військової частини та Музею бойової слави 117-ї стрілецької дивізії, автопробіг місцями бойової слави. Крім того бердичівляни брали участь в обласних змаганнях зі стрільби та в усіх загальноміських заходах, приурочених до Дня Перемоги.”

Місячник завершився, та робота зі вшанування тих, у 45-му здобув перемогу, триває і продовжуватиметься й надалі. Увагу й турботу з боку оточуючих ветерани мають відчувати завжди, підкреслили представники міської та районної влади. Посадовці відзначають те, що робота ця на Бердичівщині носить системний характер. Активну участь у ній беруть усі незалежно від підпорядкування.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Сьогодні, користуючись нагодою, дозвольте подякувати, перш за все, нашим ветеранам й учасникам Великої Вітчизняної війни. Незалежно від свого віку, стану здоров’я, вони знайшли у собі сили й натхнення зустрітися з нами та висловити напутні слова. Від імені міського голови я хочу подякувати і 26-й Бердичівській артбригаді, і військомату, і, звичайно, особлива подяка — міськрайонній організації ТСОУ, яка була найактивнішою у проведенні місячника.”

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: “Я глибоко вдячний вам, молодь, за те, що ви не лише у рамках місячника, а повсякденно турбуєтесь про пам’ятники й могили тим, хто віддав свої життя, звільняючи землю від нацистів. Дуже приємно під час багатьох заходів було бачити, з якою любов’ю й теплотою ставитеся ви до ветеранів, які, у свою чергу, висловлювали особливе задоволення від цих зустрічей.”

Зі слів організаторів, найбільш активну участь у місячнику взяли 12-та та 10-та школи, 4-те НВК та ПТУ № 4. У районі це Швайківська, Низгірецька, Озадівська, Хажинська та Скраглівська школи. Кращими первинними організаціями ТСОУ з військово-патріотичної та спортивної роботи з молоддю стали НВК № 4 та школа села Озадівка. В огляді-конкурсі учнівських творів на тему війни перемогли учениця 10-ї школи Людмила Вдовиченко та Мирославської — Олександра Хмельовська. Визначили також і переможців у змаганні зі стрільбі із пневматичної зброї — у командному й особистому заліку. Останні, окрім грамот та оркестрового тушу, отримали грошові винагороди.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0