Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відтепер лікарі Гришковецької ОТГ – зі своїм авто, а в самому селищі вже повним ходом будують амбулаторію

Time Додано: середа, 19 черв. 2019, 18:04 ( 4 міс. назад )

Черга радіти власному «амбулаторному» автомобілю дійшла і до сімейних лікарів Гришковецької ОТГ. Новенький Renault Duster з червоним хрестом на боці підігнав до селищної ради особисто Олександр Ревега: автівку, запевняє, протестував, медикам має сподобатися – потужна, комфортна, до виїздів на допомогу хворим готова. Свого часу народний депутат України Ревега виступив у числі тих у Верховній Раді, хто віддали свої голоси за впровадження державної програми «Сільська медицина», що, зокрема, передбачає наявність автомобіля при сімейній амбулаторії об’єднаної громади. Гришковецька ОТГ складається із 17-ти сіл – ближніх й віддалених. Як медики до цього діставалися до пацієнтів? Та хто як: хто – попуткою, хто – на велосипеді, кого власні родичі підвозили, кого – родичі пацієнтів. Де вже було говорити про оперативність…

Відтепер лікарі Гришковецької ОТГ – зі своїм авто, а в самому селищі вже повним ходом будують амбулаторію

А на цьому місці у Гришківцях, поруч зі стадіоном місцевої гімназії, розташується ще одна складова програми – нова амбулаторія. Роботи з її будівництва ведуться повним ходом: у перші дні червня, здавалося б, тут символічний камінь лишень закладали. Буде нарешті просторо, комфортно і по-сучасному сподіваються у селищі, а як інакше, коли їхня ОТГ – це близько 10 тис. населення, і половина з нього мешкає у Гришківцях?.. Втім, як «інакше» тут добре знають: діюче приміщення амбулаторії, кажуть, не витримує жодної критики, і це будівництво у громаді вважають подією непересічною.

Помітно випереджають Гришківці за темпами будівництва у Семенівський ОТГ та у Райгородоцькій. Воно й зрозуміло: у Райгородку, для прикладу, камінь заклали наприкінці січня. За цей час вже й коробку встигли вигнати, тішаться у громаді. Тут теж мають діючу амбулаторію, і теж не у захваті від існуючих умов роботи та прийомів пацієнтів. А їхня ОТГ – це, без малого, 11 сіл.

Будівництво амбулаторій – це те, що на постійному контролі в Олександра Ревеги. Поруч із високою якістю обслуговування програма «Сільська медицина» на ділі має обернутися змінами, що оголошені на бортах нових автівок – «Доступна медицина. Допомога поруч»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0