Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відтепер бердичівські стрибуни перестануть відчувати себе парашутистами

Time Додано: вівторок, 28 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Нарешті здійснилось! Збулося те, про що так мріяли у бердичівській школі Лонського. Вже давно у своїх снах місцеві стрибуни у висоту та їхній наставник Олександр Михальченко бачили нову сучасну стрибкову яму. На останньому Меморіалі Віталія Лонського було оголошено, що незабаром вони таки стануть її володарями, і ось вже триває процес розвантаження та розпаковування високоякісного, зі слів фахівців, польського поролону, планок та стійок. Бердичівський міський голова одразу спростовує відомий вислів про нелюбов до понеділка: у Бердичеві, констатує Василь Мазур, він із дня, зазвичай, важкого перетворився на святковий і приємний.

Відтепер бердичівські стрибуни перестануть відчувати себе парашутистами

Для тренера Михальченка, для його талановитих вихованців та безперечно для усього міста.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Думаю, цей подарунок дозволить у майбутньому готовити і чемпіонів Олімпійських Ігор, і Європи, і світу. Дуже добре, що ми отримали сьогодні таку можливість. Це вдалося завдяки зусиллям губернатора, обласного спорткомітету, міністерства України у справах сім’ї, молоді й спорту.”

Він вірив у те, що це станеться, і це сталося. Олександр Михальченко особисто займається розпакуванням, водночас згадуючи безсмертного Булгакова: “Ніколи і нічого не просіть... Самі запропонують й самі все дадуть”. Тренер пишається тим, що вони показували високі результати і при цьому не пхикали, мовляв, під час тренувальних стрибків іноді не про результат думаєш, а про те, як би повз старенької малесенької старої ями не пролетіти. І в області, і у місті про їхню проблему знали і ось настав час, коли запропонували й дали... Подякою губернатору і міському голові за це, обіцяє Олександр Михальченко, стануть перемоги, на такій ямі гріх показувати погані результати.

Олександр Михальченко, тренер зі стрибків у висоту: “Это современнейшая яма. На таких проходили Олимпийские игры, и чемпионаты Европы и мира. Мы ждем от сегодняшнего подарка высоких результатов. Нам есть куда уже летать: мы никак не могли этого сделать и наши прыжки были походи на прыжки парашютистов — главное было попасть на яму. А теперь мы можем летать и я жду высоких результатов от своих учеников.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0