Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відтепер бердичівські стрибуни перестануть відчувати себе парашутистами

Time Додано: вівторок, 28 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Нарешті здійснилось! Збулося те, про що так мріяли у бердичівській школі Лонського. Вже давно у своїх снах місцеві стрибуни у висоту та їхній наставник Олександр Михальченко бачили нову сучасну стрибкову яму. На останньому Меморіалі Віталія Лонського було оголошено, що незабаром вони таки стануть її володарями, і ось вже триває процес розвантаження та розпаковування високоякісного, зі слів фахівців, польського поролону, планок та стійок. Бердичівський міський голова одразу спростовує відомий вислів про нелюбов до понеділка: у Бердичеві, констатує Василь Мазур, він із дня, зазвичай, важкого перетворився на святковий і приємний.

Відтепер бердичівські стрибуни перестануть відчувати себе парашутистами

Для тренера Михальченка, для його талановитих вихованців та безперечно для усього міста.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Думаю, цей подарунок дозволить у майбутньому готовити і чемпіонів Олімпійських Ігор, і Європи, і світу. Дуже добре, що ми отримали сьогодні таку можливість. Це вдалося завдяки зусиллям губернатора, обласного спорткомітету, міністерства України у справах сім’ї, молоді й спорту.”

Він вірив у те, що це станеться, і це сталося. Олександр Михальченко особисто займається розпакуванням, водночас згадуючи безсмертного Булгакова: “Ніколи і нічого не просіть... Самі запропонують й самі все дадуть”. Тренер пишається тим, що вони показували високі результати і при цьому не пхикали, мовляв, під час тренувальних стрибків іноді не про результат думаєш, а про те, як би повз старенької малесенької старої ями не пролетіти. І в області, і у місті про їхню проблему знали і ось настав час, коли запропонували й дали... Подякою губернатору і міському голові за це, обіцяє Олександр Михальченко, стануть перемоги, на такій ямі гріх показувати погані результати.

Олександр Михальченко, тренер зі стрибків у висоту: “Это современнейшая яма. На таких проходили Олимпийские игры, и чемпионаты Европы и мира. Мы ждем от сегодняшнего подарка высоких результатов. Нам есть куда уже летать: мы никак не могли этого сделать и наши прыжки были походи на прыжки парашютистов — главное было попасть на яму. А теперь мы можем летать и я жду высоких результатов от своих учеников.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0