Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відродження Бердичівської меблевої фабрики

Time Додано: понеділок, 27 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

За два тижні міськвиконком вийде на конкретні домовленості щодо передачі колишньої Бердичівської меблевої фабрики інвесторам з Вінниці. Днями у мікрорайоні цукрорафінадного заводу міський голова провів з ними оперативну нараду за участю представників усіх необхідних служб. Обговорювали різні питання будівельного та технічного характеру.

Відродження Бердичівської меблевої фабрики

Василь Мазур, міський голова: " Перше питання - інвестором викуплено недобудоване житлове приміщення поблизу меблевої фабрики. Поруч, на полі, заплановано забудову декількох будинків. Друге питання - передача КНС, яка більше року не працює. Досягнуто домовленості, що станція буде відновлена інвестором і передана до комунальної власності".

Під час зустрічі з інвестором було досягнуто домовленості про передачу трансформаторної підстанції, яка забезпечує електроенергією весь мікрорайон. У будинку № 52, що по вулиці Мучній, затоплені підвали. Тут, говорить Василь Мазур, відбудуться дренажні роботи. Потім житлове приміщення передадуть до комунальної власності міста. Буде відновлено і виробництво на меблевій фабриці.

Василь Мазур, міський голова: " Важливим є те, що інвестор вирішив питання погашення заборгованості по зарплаті, яка була близько 200 тис. гр. вже декілька років. Це питання знято. Розглядається питання про відновлення самої меблевої фабрики».

Інвестор повідомив, що наразі розробляються бізнес-план та графік внесення інвестиційних коштів у меблеву фабрику. Наприкінці вересня визначаться з остаточною сумою. Профілізація підприємства не зміниться.

Юрій Чабанюк, директор ТОВ "Надра" (м. Вінниця): " Треба використати попередні виробничі потужності. Все ж таки є 20 тис. кв. м. виробничих приміщень. Люди хочуть працювати. На запуск виробництва на 50% плануємо вийти у лютому 2008 р. Нарощувати виробництво будемо поступово».

Поділився Юрій Анатолійович і планами щодо будівництва у цій частині міста.

Юрій Чабанюк, директор ТОВ "Надра" (м. Вінниця): " Будинок 20-квартирний, який недобудований, плануємо здати до кінця року. У другу чергу відбудеться будівництво 100-квартирного будинку на полі. Це буде до кінця 2008 р. Далі розробляємо проект по вкладенню коштів у будівництво комплексу на 11 га. землі, які виділили фабриці. Це будуть дитячі садочки, школи, магазини. Тобто, вся необхідна інфраструктура. Всі необхідні для цього комунікації є».

Необхідно, каже інвестор, лише поновити комунікації та провести поточний або капремонт. Остаточне рішення щодо передачі усіх цих об’єктів затвердять на сесії міськради.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0