Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox 1917
Киотский протокол: японцы разви ...
Time 18:42 - 22-06-2017
Працівники кримінальної поліції розкрили резонансний злочин: донька замовила вбивство батька
Chatbox Отцы и дети....
Сидеть вам не пересидеть - два ...
Time 18:39 - 20-06-2017
«Народне свято у колі друзів»: у Бердичеві вітали зі святом місцеву медицину
Chatbox Батьківщина
Ястремський сколько можно лесть ...
Time 07:59 - 20-06-2017
До міського театру стелять нову бруківку
Chatbox 1917
для :) (91.225.145.224) -мысль ...
Time 19:39 - 19-06-2017
До міського театру стелять нову бруківку
Chatbox ))
1917 (46.118.196.42) - это твои ...
Time 12:20 - 18-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відродження Бердичівської меблевої фабрики

Time Додано: понеділок, 27 серп. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

За два тижні міськвиконком вийде на конкретні домовленості щодо передачі колишньої Бердичівської меблевої фабрики інвесторам з Вінниці. Днями у мікрорайоні цукрорафінадного заводу міський голова провів з ними оперативну нараду за участю представників усіх необхідних служб. Обговорювали різні питання будівельного та технічного характеру.

Відродження Бердичівської меблевої фабрики

Василь Мазур, міський голова: " Перше питання - інвестором викуплено недобудоване житлове приміщення поблизу меблевої фабрики. Поруч, на полі, заплановано забудову декількох будинків. Друге питання - передача КНС, яка більше року не працює. Досягнуто домовленості, що станція буде відновлена інвестором і передана до комунальної власності".

Під час зустрічі з інвестором було досягнуто домовленості про передачу трансформаторної підстанції, яка забезпечує електроенергією весь мікрорайон. У будинку № 52, що по вулиці Мучній, затоплені підвали. Тут, говорить Василь Мазур, відбудуться дренажні роботи. Потім житлове приміщення передадуть до комунальної власності міста. Буде відновлено і виробництво на меблевій фабриці.

Василь Мазур, міський голова: " Важливим є те, що інвестор вирішив питання погашення заборгованості по зарплаті, яка була близько 200 тис. гр. вже декілька років. Це питання знято. Розглядається питання про відновлення самої меблевої фабрики».

Інвестор повідомив, що наразі розробляються бізнес-план та графік внесення інвестиційних коштів у меблеву фабрику. Наприкінці вересня визначаться з остаточною сумою. Профілізація підприємства не зміниться.

Юрій Чабанюк, директор ТОВ "Надра" (м. Вінниця): " Треба використати попередні виробничі потужності. Все ж таки є 20 тис. кв. м. виробничих приміщень. Люди хочуть працювати. На запуск виробництва на 50% плануємо вийти у лютому 2008 р. Нарощувати виробництво будемо поступово».

Поділився Юрій Анатолійович і планами щодо будівництва у цій частині міста.

Юрій Чабанюк, директор ТОВ "Надра" (м. Вінниця): " Будинок 20-квартирний, який недобудований, плануємо здати до кінця року. У другу чергу відбудеться будівництво 100-квартирного будинку на полі. Це буде до кінця 2008 р. Далі розробляємо проект по вкладенню коштів у будівництво комплексу на 11 га. землі, які виділили фабриці. Це будуть дитячі садочки, школи, магазини. Тобто, вся необхідна інфраструктура. Всі необхідні для цього комунікації є».

Необхідно, каже інвестор, лише поновити комунікації та провести поточний або капремонт. Остаточне рішення щодо передачі усіх цих об’єктів затвердять на сесії міськради.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: