Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву

Time Додано: понеділок, 06 лист. 2017, 15:16 ( 15 дн. назад )

5 листопада у Білій Церкві жителі міста та гості урочисто зустрічали військових, воїнів 72-ої Окремої механізованої бригади, які повернулись на відпочинок та відновлення із виконання бойового завдання на місце постійної дислокації. По-особливому готувався до поїздки на врочистий парад у Білу Церкву й волонтер Сергій Адам’як: на щойно відремонтованій машині, котру мав якраз повернути військовим, спланував разом із волонтерською групою заодно відвести дружин і дітей військових бердичівлян, котрі служать у 72-ій бригаді й після довгої розлуки повертаються додому на відпочинок.

Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву Відремонтований броньовик із Бердичева поїхав у Білу Церкву

Ця броньована семитонна машина «бачила» війну ще із 2015-го, тоді волонтер Юлія Толмачова привезла її для 30-ої Новоград-Волинської бригади, військові якої виконували завдання в районі Дебальцево. Під Гранітним машина не знадобилась і її передали на Авдіївську промзону. Тут машина через якийсь час повністю вийшла із ладу й потребувала капітального ремонту. Повертаючись вчергове із зони АТО, Сергій взявся вивезти й техніку.

Не одну машину довелось лаштувати для АТО братам Артему і Юрію Княжициним після 2014 р. й дотепер. Піддон двигуна – саме ця деталь змусила відтермінувати роботу на місяці, адже її довелось замовляти й трохи чекати виготовлення.

Депутати, підприємці, небайдужі бердичівляни зібрались коштами, аби допомогти (і вже не вперше!), у такій справі.

Відремонтовану, полагоджену, Сергій, у день врочистого параду у Білій Церкві, передав машину військовим; а ті, відпочивши, коли вирушать у зону бойових дій – обов’язково прихоплять броньовик, що так потрібен на передовій.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0