Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відпочинок з пивом та купанням ледь не став останнім у житті бердичівського п’ятикласника

Time Додано: п'ятниця, 12 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Пригоду, наслідки якої й досі залишаються невідомими, ці хлопчаки, напевне, запам’ятають надовго. І вони, і працівники СДПЧ-9 сподіваються на те, що купання у ставу біля пожежної частини не коштуватиме життя їхньому приятелю, якого на момент приїзду знімальної групи забрала «Швидка». З води потопаючого хлопчика витягнули Юрій Фекете та Руслан Гаврилюк. Перший проводив свій вихідний із вудкою біля ставка. На п’ятірку юних відпочиваючих, каже, звернув увагу одразу.

Відпочинок з пивом та купанням ледь не став останнім у житті бердичівського п’ятикласника

Юрій Фекете, рятівник хлопчика: «Купалися-купалися, раптом хтось кричить «Дєня, Дєня!». Придивився, а там один на воді, як поплавок плаває. Я побіг туди, вони показали, де він тоне. Пірнав я десь хвилини чотири, ніяк не міг знайти. Аж раптом ногою зачепив його труси, почав витягувати. Хлопців перед цим відіслав за пожежними.»

Руслан Гаврилюк, рятівник хлопчика, ст. пожежний СДПЧ-9: «Після того, як до мене прибігли з криками два хлопця, я дав телефоністу команду «Тривога», а сам побіг до водоймища. Побачив хлопця, який пірнав у воду. Вже разом із ним ми витягнули хлопчика і почали його відкачувати. Ознак життя він не подавав: ні пульса, ні дихання не було. Ми вилили воду з легень і почали робити масаж серця та штучне дихання. Тривало це близько 5-ти хвилин, потім він все ж таки подав ознаки життя.»

Це тепер вони схожі на зграйку переляканих горобців та на звичайних п’яти- і семикласників 15-ї школи і НВК № 3, а кілька хвилин тому, мабуть, відчували себе значно дорослішими. До відпочинку хлопці підготувалася ретельно: на ковдрі височіли пляшки з пивом — саме тому компанія потрапила у поле зору рибалки. Усі, як один присягаються: пиво не вживали, його купив в одному з кіосків та приніс із собою їхній товариш — той, кого щойно рятували.

Щодо стану постраждалого, то медики наразі утримуються від будь-яких прогнозів: хлопчика підключено до апарату штучного дихання, його стан лікарі розцінюють як важкий.

Щороку з початком літа, кажуть представники рятувальних служб міста, вони звично переходять у стан, який можна порівняти зі станом бойової готовності. Про те, що нині у дітей канікули, а у Бердичеві є водоймища, рятувальники настійливо радять не забувати дорослим та вкотре нагадують: не завжди поруч із потопаючою дитиною опиниться небайдужий, сміливий, досвідчений.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0