Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віднині інформацію про пресу Бердичева за 150-річний період зібрано в одній книзі

Time Додано: вівторок, 30 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Її авторкою виступила старший викладач 2-ї гуманітарної гімназії Мілада Мартинюк, яка багато років захоплюється краєзнавством та дослідженням історії Бердичева. У своєму виданні інформацію про газети, які виходили та розповсюджувалися у місті упродовж ХІХ-ХХІ ст., авторка подає на тлі основних подій, що відбувалися тут та висвітлювалися у місцевій пресі. Думка видати подібну книгу виникла не випадково, говорить Мілада Мартинюк, їй завжди хотілося дізнатися, чим жило раніше рідне місто та розповісти про це своїм учням.

Віднині інформацію про пресу Бердичева за 150-річний період зібрано в одній книзі

Мілада Мартинюк авторка книги "Преса Бердичева в контексті подій ХІХ-ХХІ ст.": "Я вважаю, що газети містять у собі усю інформацію про історію міста, про людей, які її творять. Думаю, що учні повинні це знати."

На думку авторки, сьогодні інтернет-видання впевнено витісняють традиційну друковану пресу. І це погано, вважає вона, адже лише на шпальтах газет можна зрозуміти та дослідити життєву практику людей. Якщо архітектуру прийнято називати "застиглою музикою", говорить Мілада Мартинюк, то газети для неї - це "застигла історія".

Мілада Мартинюк авторка книги "Преса Бердичева в контексті подій ХІХ-ХХІ ст.": "При детальному аналізі бачимо, що у сьогоднішніх газетах переважає реклама. Можливо, це час такий, що ми маємо звертати на неї увагу. Але я вважаю, що питань, які б розглядали духовні запити людей, у нинішній пресі дуже мало. Ми повинні знати, що відбувається у місті і через газетні шпальти знайомити із цими подіями широкий загал."

Книга складається з 3-розділів: у 1-му - огляд основних подій, що були зафіксовані у газетах різних часів, 2-й - містить фотографії періодичних видань Бердичева, у останньому інформацію про ці видання систематизовано в таблицях. Наразі Мілада Мартинюк працює над питанням розповсюдження книги та готує ще кілька її презентацій - для керівників інформаційно-методичного центру та вчителів історії.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0