Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віднині гришковецькі пільговики повністю телефонізовані

Time Додано: вівторок, 04 вер. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Біля 30-ти мешканців Гришковець, які перебувають на пільговій черзі, отримали можливість безкоштовного телефонного підключення та стали володарями безпровідникових телефонів. Цей захід відбувається в рамках акції, яку проводить ВАТ "Укртелеком" спільно зі своїм технологічним партнером - київською компанією "Ай.Ті.Сі." Для вручення телефонів до селища прибули голова Бердичівської районної ради Юрій Михальчук, а також керівництво Житомирської та Бердичівської філій ВАТ"Укртелеком". Позитивний відгук викликала акція у мешканців, які проживають по вул. Леніна, адже до цього моменту телефонізувати парний бік вулиці не було можливим через велику кількість комунікацій.

Віднині гришковецькі пільговики повністю телефонізовані

Олексій Терегеря начальник ЦЕЗ №1 (м. Бердичів) : "Прийшла нова технологія, яка дозволить...телефонізувати ті села, у яких...по кабельному зв’язку це зробити було неможливо. Особливість цієї технології в тому, що доступ до АТС, а це будуть номера від бердичівської АТС, забезпечуватиметься за рахунок радіодоступу, радіохвиль, тобто - це радіодоступ."

Юрій Вознюк заст. директора Житомирської філії ВАТ "Укртелеком" : "Це абоненти нашої філії і ми сподіваємось, що зв’язок, який ми принесли в оселі наших ветеранів, надасть їм радість спілкування зі своїми рідними та близькими."

Новоявлені абоненти стали власниками прямих міських номерів. Щомісяця кожних 200 хв. вихідних дзвінків будуть безкоштовними, далі за тарифами "Укртелекому" плата за 1 хв. складатиме 5 коп.

Цього дня люди чекали по 15-20 років. Кажуть, і колективні листи писали, і зверталися усюди, доки зовсім не втратили надію.

Галина Катеруша мешканка смт. Гришківці : "Звалилося на нас, як сніг на голову... Це така радість для нас, це - як повітря... Ми вже люди похилі, хворіємо, треба "Швидку" викликати, а немає звідки."

Франя Будзинська мешканка смт. Гришківці : "Дуже вдячна... Він зараз дуже потрібен... і на "Швидку" подзвонити, бо здоров’я вже немає..."

Зоя Стаднік селищний голова смт. Гришківці : "Це треба було бачити ці сльози радості на очах і те бажання поговорити по телефону. Адже в кожного є діти, є родичі і в Росії, і тут...Найкраще, що може бути для ветеранів, - це телефонний зв’язок."

За словами представників "Укртелекому", у даному випадку якість зв’язку досить висока, телефони працюють з використанням сигналу, потужність якого знаходиться на рівні шуму, завдяки чому забезпечується висока екологічна безпека для користувачів та тривалий термін роботи акумуляторної батареї.

Зв’язківці кажуть : розраховувати на подібні акції можуть і пільговики сільської місцевості в інших районах області, там де технічні можливості не дозволяють прокласти кабельну мережу.

Юрій Левченко в.о. директора Житомирської філії ВАТ "Укртелеком" : "Ця кампанія не разова., ми будемо й надалі працювати, щоб ще більше задовольнити потреби населення у фіксованому телефонному зв’язку... Ці акції проводитимуться не тільки у Бердичівському районі, а й ... в інших районних центрах... Наше завдання, щоб всі незахищені верстви населення мали фіксований телефонний зв’язок."

Юрій Михальчук голова Бердичівської районної ради : "Практично всіх цих людей я знаю в обличчя, бо у 1980-85 рр. працював тут директором радгоспу. Я радий дивитися їм в очі тому, що вони із задоволенням спостерігають те, як держава може турбуватися про пересічних громадян."

Віднині з’являється можливість встановлення телефонного зв’язку у будь-якому місці, незалежно від наявності кабельних мереж , та оперативного вирішення телефонізації пільгових категорій населення.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0