Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Віднині багатодітна сім’я Гусарів мешкатиме у власному будинку

Time Додано: середа, 03 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Чотирикімнатний будинок отримала багатодітна сім’я бердичівлян Ганни та Василя Гусарів. Їхня родина, у якій виховується одинадцятеро дітей, стала учасником Президентського проекту «Зігрій любов’ю дитину», що проходить за підтримки державних, обласних та місцевих органів влади, а також представників бізнесових кіл країни. Протягом трьох тижнів силами міської влади та місцевих підприємців велися ремонтні роботи. Замінили вікна, звели прибудову та новий паркан, провели водогін та каналізацію, здійснили благоустрій прилеглої території. Відчутних змін зазнала будівля і зсередини: віднині там, окрім чотирьох кімнат, розташувався просторий санвузол, оновлено кухню та вітальню.

Віднині багатодітна сім’я Гусарів мешкатиме у власному будинку

На свято до родини Гусарів приїхали численні гості — ті, завдяки кому в’їзд до оновленої, тепер вже власної, оселі став можливим. На теренах Житомирщини реалізація проекту Президента України пройшла успішно, відзначив губернатор області Юрій Забела.

Юрій Забела голова Житомирської ОДА: «Завершується ця програма. На Житомирщині поліпшили умови проживання 25-ти сім’ям, які цього потребують. Залишилося ще 3. Думаю, до 1-го листопада ми реалізацію цього проекту завершимо... Ми маємо звертати увагу на ті сім’ї, які потребують людської та державної допомоги. Не дивлячись на кількість у них дітей.»

Кошти на придбання будинку надав Житомирський обласний благодійний фонд. Зі слів голови правління Ольги Сидоренко, установа, виділивши гроші чи провівши ремонтні роботи, не губить багатодітні родини із поля зору.

Ольга Сидоренко голова правління Житомирського обласного благодійного фонду: «Коли приїжджаєш до людей через 2-3 місяці, діти дякують за те, що мешкають у гарних умовах, батьки щасливі. Якщо ти одну родину робиш щасливою, то, напевне, прожив життя не даремно. А ми разом із обласною адміністрацією та із Президентом зробили щасливою не одну родину.»

Новоспеченим господарям урочисто вручили ключ від будинку. Ганна та Василь Гусари запросили усіх всередину, де на гостей чекав святковий стіл. Губернатор одразу поцікавився у дітей, чи подобається їм нова оселя. Відповіли, що так. Батьки кажуть, діти не хотіли покидати нове помешкання навіть під час ремонту.

Ганна Гусар багатодітна мати: «І ми, і наші діти дуже раді. До нас насправді посміхнулося щастя. Маємо такий прекрасний будинок, усі зручності... Нам було дуже тісно, ми не мали де спати, діти — де вчитися.»

Василь Гусар багатодітний батько: «Я не знаю, якими словами це все висловити... У серці цих слів багато, а промовити їх непросто. Нас переповнює вдячність до усіх, хто брав участь у цьому проекті.»

Губернатор Житомирщини відзначив: це не останній проект, у якому обласна влада співпрацюватиме із владою місцевою. У значній мірі, завдяки такій співпраці, додав на завершення Юрій Забела, на краще змінюватиметься як життя бердичівлян так і саме місто.

Юрій Забела голова Житомирської ОДА: «Ми співпрацюємо, і співпрацюємо тісно. Думаю, що Василь Костянтинович сам скаже про те, що всі ті питання, що можливо вирішити, ми вирішуємо. Я розумію проблеми Бердичева. Саме місто змінюється на краще, і сьогодні приємно констатувати, що ваш міський голова знаходиться на своєму місті.»

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Сьогодні спостерігається нормальна співпраця, абсолютно нормальні відносини між різними гілками влади... Думаю, що у цьому сенсі Житомирщина може бути прикладом у вирішенні нагальних проблем. У Бердичеві вони також існують, і я, намагаючись вирішувати їх, відчуваю підтримку з боку губернатора і з боку обласної ради. Керівники області підтримують проекти, що реалізовуються у місті, бо вони направлені на соціальний розвиток Бердичева...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0