Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відносини між утримувачами будинків та кабельними операторами і провайдерами Бердичева переводитимуть у юридичну площину

Time Додано: середа, 29 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Відносини між балансоутримувачами бердичівських багатоповерхівок та місцевими операторами кабельного телебачення й інтернет-провайдерами потребують певного коригування, а саме наведення в них елементарного порядку. Це твердження стало причиною проведення у міськвиконкомі спеціальної наради за участю вищезгаданих сторін, а також представників виконавчої влади. Сергій Онофрійчук означив зустріч як ознайомлювальну, мовляв, уже визріла необхідність з’ясувати хто є ким, хто чим займається і що робити далі. Аби між тими, хто прокладає кабель та утримувачами будинків не виникало жодних конфліктів, заступник Бердичівського міського голови запропонував укладати угоди, в яких будуть окреслені усі умови діяльності й тих, й інших та відповідальність, що її нестимуть у разі порушення угоди. Перед цим керівники ОСББ та ЖЕКів повинні провести інвентаризацію горищ та інших місць, де проходить кабель, ну а оператори та провайдери скласти карту-схему прокладання своїх мереж. Схема ця, за думкою головного містобудівника Бердичева Олександра Семенюка, має бути приведена до одного стандарту.

Відносини між утримувачами будинків та кабельними операторами і провайдерами Бердичева переводитимуть у юридичну площину

Олександр Семенюк, начальник міського управління містобудування і архітектури: “Місто має свою картографічну базу, що використовується для повсякденних потреб... Базою користуються десятки організацій — користувачі наземних і підземних мереж. Щодня у місті щось копається, прокладається, будується. Як висновок наше управління пропонує всю вашу роботу з інвентаризації мереж, що побудовані на сьогодні, здійснювати на єдиній картографічній базі. Така база є у нас і ви можете без проблем її отримати.”

Аби сплата за використання місць, що ними проходить кабель, не перетворювалася на джерело залатування дір у фінансах утримувачів багатоповерхівок, у виконавчому комітеті пообіцяли: їхні фахівці розроблять положення, в якому серед іншого буде чітко розписана уся схема встановлення цієї плати.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Не може сьогодні один будинок брати 40 грн., а прилеглий до нього такий самий — 140. Це неправильно, це незаконно... Ні юридично, ні фінансово. І тягне за собою певні наслідки. А випадки, скажу, є різні: є й такі, які кажуть: “Лише готівкою”. Таке є. Не було б — не говорив би.”

Взаємовідносини мають проходити цивілізовано і без ексцесів, наголосив заступник міського голови. Задля цього запропонував наступну схему: розробка договору, далі — оприлюднення його у ЗМІ, потім — обговорення і пропозиції обох сторін.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Операторам — виготовити схему і поетапно узгодити поки що у вигляді намірів з керівниками і власниками будинків. Прохання: якщо є якісь невеличкі технічні зауваження, узгодьте їх у робочому порядку, аби потім не виникало непорозумінь. Ми маємо перейти на інший рівень — укладання угод і переведення ваших відносин в юридичну площину.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0