Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Time Додано: середа, 24 січ. 2018, 15:29 ( близько 1 місяця назад )

День Соборності України у Бердичеві не обмежився лише офіційним загальноміським відзначенням: зібрання громадськості (теж з усього міста, але цього разу суто спортивної та здебільшого ще зовсім юної) відбулося на Червоній Горі – відкривали кардинально оновлений тамтешній майданчик зі штучним покриттям. Відкриття, на думку багатьох у Бердичеві, доволі органічно вписалося у сам контекст національного свята: червоногірський майданчик теж став, свого роду, свідченням єдності, розуміння та прагнення змін на краще – між містом та державою в особі Бердичівського міського голови Василя Мазура та народного депутата України Олександра Ревеги.

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Задекларували вони це прагнення (принаймні, публічно) ще на самісінькому початку травня 2017-го – у день, коли Бердичів долучився до святкування Всеукраїнського Дня футболу: тоді зі станом майданчика запросили ознайомитися почесного гостя свята президента ФФУ Андрія Павелка, і вже тоді було оголошено про спільний намір міста й держави реконструювати майданчик.

Намір вилився у реальні дії. Олександр Ревега посприяв у тому, аби допомога надійшла з Фонду соціально-економічного розвитку: так на реконструкцію було виділено близько 1,2 млн. грн. державних коштів. Зі свого боку, місто співфінансувало проект, вклавши в оновлення 36 тис. грн.

У результаті Бердичів отримав новітній майданчик з найсучаснішим, як відзначають фахівці, штучним покриттям, встеленим за італійськими технологіями, та, що не менш важливо, з удосконаленою дренажною системою. Окрім того, навколо нього звели нову огорожу та встановили лавки для глядачів. А на відкритті стало відомо: у планах – облаштування у Бердичеві ще кількох подібних майданчиків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0