Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Time Додано: середа, 24 січ. 2018, 15:29 ( близько 1 року назад )

День Соборності України у Бердичеві не обмежився лише офіційним загальноміським відзначенням: зібрання громадськості (теж з усього міста, але цього разу суто спортивної та здебільшого ще зовсім юної) відбулося на Червоній Горі – відкривали кардинально оновлений тамтешній майданчик зі штучним покриттям. Відкриття, на думку багатьох у Бердичеві, доволі органічно вписалося у сам контекст національного свята: червоногірський майданчик теж став, свого роду, свідченням єдності, розуміння та прагнення змін на краще – між містом та державою в особі Бердичівського міського голови Василя Мазура та народного депутата України Олександра Ревеги.

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Задекларували вони це прагнення (принаймні, публічно) ще на самісінькому початку травня 2017-го – у день, коли Бердичів долучився до святкування Всеукраїнського Дня футболу: тоді зі станом майданчика запросили ознайомитися почесного гостя свята президента ФФУ Андрія Павелка, і вже тоді було оголошено про спільний намір міста й держави реконструювати майданчик.

Намір вилився у реальні дії. Олександр Ревега посприяв у тому, аби допомога надійшла з Фонду соціально-економічного розвитку: так на реконструкцію було виділено близько 1,2 млн. грн. державних коштів. Зі свого боку, місто співфінансувало проект, вклавши в оновлення 36 тис. грн.

У результаті Бердичів отримав новітній майданчик з найсучаснішим, як відзначають фахівці, штучним покриттям, встеленим за італійськими технологіями, та, що не менш важливо, з удосконаленою дренажною системою. Окрім того, навколо нього звели нову огорожу та встановили лавки для глядачів. А на відкритті стало відомо: у планах – облаштування у Бердичеві ще кількох подібних майданчиків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0