Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Time Додано: середа, 24 січ. 2018, 15:29 ( 4 міс. назад )

День Соборності України у Бердичеві не обмежився лише офіційним загальноміським відзначенням: зібрання громадськості (теж з усього міста, але цього разу суто спортивної та здебільшого ще зовсім юної) відбулося на Червоній Горі – відкривали кардинально оновлений тамтешній майданчик зі штучним покриттям. Відкриття, на думку багатьох у Бердичеві, доволі органічно вписалося у сам контекст національного свята: червоногірський майданчик теж став, свого роду, свідченням єдності, розуміння та прагнення змін на краще – між містом та державою в особі Бердичівського міського голови Василя Мазура та народного депутата України Олександра Ревеги.

Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави Відкриття оновленого спортмайданчика на Червоній Горі: у День Соборності, як символ єдності міста й держави

Задекларували вони це прагнення (принаймні, публічно) ще на самісінькому початку травня 2017-го – у день, коли Бердичів долучився до святкування Всеукраїнського Дня футболу: тоді зі станом майданчика запросили ознайомитися почесного гостя свята президента ФФУ Андрія Павелка, і вже тоді було оголошено про спільний намір міста й держави реконструювати майданчик.

Намір вилився у реальні дії. Олександр Ревега посприяв у тому, аби допомога надійшла з Фонду соціально-економічного розвитку: так на реконструкцію було виділено близько 1,2 млн. грн. державних коштів. Зі свого боку, місто співфінансувало проект, вклавши в оновлення 36 тис. грн.

У результаті Бердичів отримав новітній майданчик з найсучаснішим, як відзначають фахівці, штучним покриттям, встеленим за італійськими технологіями, та, що не менш важливо, з удосконаленою дренажною системою. Окрім того, навколо нього звели нову огорожу та встановили лавки для глядачів. А на відкритті стало відомо: у планах – облаштування у Бердичеві ще кількох подібних майданчиків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0