Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШ

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Своєрідним підсумком діяльності відділення спортивної гімнастики Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи став чемпіонат серед вихованок закладу. 17 гімнасток, які увійшли до трьох дорослих, однієї юнацької груп, а також до групи майстрів спорту, взяли участь у чотирьох видах багатоборства.

Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШ

Микола Паламарчук директор Бердичівської ДЮСШ: “Головна мета цих змагань — це підсумок навчального та календарного років, а також відбір на фінал спартакіади школярів, що відбудеться у травні 2008 року, адже 2008-й — рік олімпійський. У нас виховуються кандидати у майстри спорту та майстри спорту. Ну а головне — перевірити резерв, який у нас підростає.”

За словами старшого тренера відділення Лариси Будової, дівчата є неодноразовими учасницями багатьох змагань. Нещодавно список майстрів спорту серед вихованок відділення спортивної гімнастики поповнився ще одним прізвищем: на чемпіонаті серед ДЮСШ України високе звання отримала Ірина Колесник.

Лариса Будова ст. тренер відділення спортивної гімнастики Бердичівської ДЮСШ: ”Есть много перспективных девочек на отделении гимнастики, сейчас мы будем готовить их на Международные соревнования в г. Евпатория. Есть маленькие “звездочки”, которые растут на глазах: Аня Костюк, Лена Коноводова, Аймура Рустамова, Таня Стецюк, Маша Бычковская. Вообще, гимнастика — очень тяжелый вид спорта.”

Серед гімнасток, які брали участь у чемпіонаті, чимало досвідчених, не дивлячись на юний вік, спортсменок. Усі вони закохані у цей вид спорту, хоча і визнають — займатися гімнастикою дуже непросто.

Тетяна Стецюк вихованка Бердичівської ДЮСШ: “Выигрывала я много... Мне было тяжело, но я старалась. Все призовые места я заняла благодаря своему тренеру. Самое первое, что мне понравилось, это был батут. А потом уже все остальное.”

Айнура Рустамова вихованка Бердичівської ДЮСШ: “Я обрала саме цей вид спорту, тому що у ньому беруть участь усі види м’язів. Я вже всюди була — і на музиці, і на танцях — мені завжди нічого не підходило, лише гімнастика мені підійшла. Я дуже сподіваюсь, що на цих змаганнях я переможу.”

За програмою змагань, усі спортсменки демонстрували своє вміння та навички, виконуючи вправи на брусах, колоді, а також вільну вправу та опорний стрибок. За підсумками змагань, кращими у своїх групах було визнано Тетяну Стецюк, Айнуру Рустамову, Ганну Костюк, Катерину Декун та Олену Тимощук. Вони та інші володарі призових місць отримали медалі та дипломи Бердичівської ДЮСШ. За словами Лариси Будової, на заваді перемогам не можуть стати навіть ті умови, в яких вимушені тренуватися спортсменки.

Лариса Будова ст. тренер відділення спортивної гімнастики Бердичівської ДЮСШ: “Условия у нас тут сами видите какие. Нет ковра, нет нормального бревна. Поэтому мне хотелось бы обратиться к нашему мэру, которого я очень уважаю, с тем, чтобы он построил спортивный комплекс для наших детей. Мы забираем их с улиц, доводим до мастеров спорта, даем им путевку в жизнь... Поэтому хотелось бы, чтобы этот спортивный комплекс был, чтобы мэр оставили после себя след в памяти детей.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0