Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШ

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Своєрідним підсумком діяльності відділення спортивної гімнастики Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи став чемпіонат серед вихованок закладу. 17 гімнасток, які увійшли до трьох дорослих, однієї юнацької груп, а також до групи майстрів спорту, взяли участь у чотирьох видах багатоборства.

Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШ

Микола Паламарчук директор Бердичівської ДЮСШ: “Головна мета цих змагань — це підсумок навчального та календарного років, а також відбір на фінал спартакіади школярів, що відбудеться у травні 2008 року, адже 2008-й — рік олімпійський. У нас виховуються кандидати у майстри спорту та майстри спорту. Ну а головне — перевірити резерв, який у нас підростає.”

За словами старшого тренера відділення Лариси Будової, дівчата є неодноразовими учасницями багатьох змагань. Нещодавно список майстрів спорту серед вихованок відділення спортивної гімнастики поповнився ще одним прізвищем: на чемпіонаті серед ДЮСШ України високе звання отримала Ірина Колесник.

Лариса Будова ст. тренер відділення спортивної гімнастики Бердичівської ДЮСШ: ”Есть много перспективных девочек на отделении гимнастики, сейчас мы будем готовить их на Международные соревнования в г. Евпатория. Есть маленькие “звездочки”, которые растут на глазах: Аня Костюк, Лена Коноводова, Аймура Рустамова, Таня Стецюк, Маша Бычковская. Вообще, гимнастика — очень тяжелый вид спорта.”

Серед гімнасток, які брали участь у чемпіонаті, чимало досвідчених, не дивлячись на юний вік, спортсменок. Усі вони закохані у цей вид спорту, хоча і визнають — займатися гімнастикою дуже непросто.

Тетяна Стецюк вихованка Бердичівської ДЮСШ: “Выигрывала я много... Мне было тяжело, но я старалась. Все призовые места я заняла благодаря своему тренеру. Самое первое, что мне понравилось, это был батут. А потом уже все остальное.”

Айнура Рустамова вихованка Бердичівської ДЮСШ: “Я обрала саме цей вид спорту, тому що у ньому беруть участь усі види м’язів. Я вже всюди була — і на музиці, і на танцях — мені завжди нічого не підходило, лише гімнастика мені підійшла. Я дуже сподіваюсь, що на цих змаганнях я переможу.”

За програмою змагань, усі спортсменки демонстрували своє вміння та навички, виконуючи вправи на брусах, колоді, а також вільну вправу та опорний стрибок. За підсумками змагань, кращими у своїх групах було визнано Тетяну Стецюк, Айнуру Рустамову, Ганну Костюк, Катерину Декун та Олену Тимощук. Вони та інші володарі призових місць отримали медалі та дипломи Бердичівської ДЮСШ. За словами Лариси Будової, на заваді перемогам не можуть стати навіть ті умови, в яких вимушені тренуватися спортсменки.

Лариса Будова ст. тренер відділення спортивної гімнастики Бердичівської ДЮСШ: “Условия у нас тут сами видите какие. Нет ковра, нет нормального бревна. Поэтому мне хотелось бы обратиться к нашему мэру, которого я очень уважаю, с тем, чтобы он построил спортивный комплекс для наших детей. Мы забираем их с улиц, доводим до мастеров спорта, даем им путевку в жизнь... Поэтому хотелось бы, чтобы этот спортивный комплекс был, чтобы мэр оставили после себя след в памяти детей.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0