Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбулося урочисте відкриття першості Бердичева з міні-футболу

Time Додано: неділя, 03 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Після річної перерви у Бердичеві відновили проведення чемпіонату міста з міні-футболу. Вже в одинадцяте усі, хто вважають, що вправляються з м’ячем не гірше за Бекхема, Рібері та Кана, а таких цьогоріч зібралося 15 команд, вишикувалися на майданчику на Червоній Горі, аби почути напутні слова від організаторів ігор та отримати подарунки. Щодо спортивного керівництва міста, то його представникам приємно констатувати зростання зацікавленості з боку любителів футболу та розширення географії учасників першості.

Відбулося урочисте відкриття першості Бердичева з міні-футболу

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: «Є й гості нагого міста — це команди з Глуховець, Хажина й Кикишівки, є й фаворити. До останніх відносяться «Меркурій», «Червона Гора», «Пивзавод», Глухівці, «ДЮСШ-92»... Ці команди неодмінно збирають велику кількість глядачів. Приємно, що цьогоріч до нас приєднався ряд дворових команд і дві команди фанів ФК «Бердичів» — «S.W.S.» й «Сафарі».

По футбольному м’ячу отримала кожна команда-учасниця від Бердичівського міського голови. Окрім того, аби побажати хлопцям перемог і не тільки, на майданчик прийшли місцеві народні обранці. Представники фракції Партії регіонів у Бердичівській міській раді, очолювані Ларисою Фещук, висловили сподівання, що ігри виявляться цікавими й видовищними та пройдуть у дружній атмосфері. Футбольні форми та знаряддя для тренувань «регіонали» вручили трьом командам ДЮСШ — 92-го, 93-го та 94-го р.н.

Лариса Фещук, голова фракції Партії регіонів у Бердичівській міській раді: «Міський осередок Партії регіонів завжди підтримує спорт як дитячий, так і дорослий, ми із задоволенням беремо участь у всіх змаганнях й турнірах... Серед наших партійців є і спортсмени, і керівники спортивних закладів міста... Надалі у своїй роботі ми неодмінно будемо допомагати підростаючому поколінню, аби воно брало участь у різного роду змаганнях і турнірах, що проводяться у Бердичеві.»

Одразу після відкриття на майданчику у двобої за перемогу зійшлися команди з Глуховець та «ДЮСШ-92». Прогнози присутніх, що матч вийде цікавим, виправдалися на 100%. Зустріч й справді виявилася стрімкою й видовищною. А ще напруженою й нервовою... Жоден із суперників і не думав поступатися бодай сантиметром майданчика та хвилиною переваги. Звідси численні порушення з обох боків і, як наслідок, штрафні удари. Для глуховецьких футболістів вони були чи не єдиною нагодою, аби вийти переможцями з цієї гри, адже вихованці Ігоря Лисюка не давали їм розвернутися так, як ті того хотіли. Боротьба точилася до останнього і завершилася з рахунком 2:1 на користь футболістів ДЮСШ.

Першість триватиме до 7-го березня включно. Матчі проходитимуть щосуботи та щонеділі, окрім 17-го січня, організатори запрошують усіх бажаючих приходити та вболівати за своїх і за красивий футбол. 9-го й 10-го січня на майданчику пройдуть традиційні щорічні футбольні матчі на Кубок Бердичівського міського голови.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0