Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбулася міжвідомча нарада за участю керівників установ та відомств

Time Додано: середа, 23 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Про підсумки діяльності у минулому році та стан справ у 2008-му доповіли міському голові представники місцевих установ та відомств на міжвідомчій нараді. Останнім часом був проведений ряд заходів для більш оперативного та якісного обслуговування вкладників Ощадбанку СРСР, говорить керуюча філією міського відділення Ощадбанку Людмила Валеня.

Відбулася міжвідомча нарада за участю керівників установ та відомств

Людмила Валеня керуюча філією Бердичівського відділення ВАТ «Ощадбанк»: «Обстановка більш-менш нормалізувалася, але черги є, вони і будуть, тому що у нас дуже багато вкладників. По Бердичеву — близько 200 тис. особових рахунків, це — мільйони гривень. Ми намагаємося обслужити людей як найкраще.»

Керівництво філій проситиме районну владу посприяти виїзду своїх працівників у села Бердичівщини, адже чималу кількість людей у чергах, за словами Людмили Валені, складають мешканці району. Не зможуть залучити до обслуговування населення громадян, які стоять на обліку у Центрі зайнятості — на це необхідно кошти. Міський голова запропонував скористатися допомогою учасників волонтерського руху. Для бердичівлян, які через черги не можуть сплатити комунальні платежі, у філіях працює запасний вхід, запевнила керуюча. Людмила Валеня, вкотре звернулася до громадян із проханням не створювати ажіотажу навколо отримання вкладів.

Людмила Валеня керуюча філією Бердичівського відділення ВАТ «Ощадбанк»: «Виплата продовжуватиметься до грудня 2008-го року. Ми встигнемо всіх обслужити, всіх забезпечити 1 тисячею згідно постанови КМУ.»

Стан розрахунків за спожиті енергоносії озвучив заступник міського голови Володимир Пономарчук. За його словами, установи, що фінансуються із держбюджету, вже оплатили послуги авансом за січень. На сьогодні, наголосив Володимир Пономарчук, затримка — за населенням міста.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «У минулому році розрахунок за спожитий газ складає 81%. Оголошено, що у випадку, якщо оплата складатиме менш, ніж 85%, то відключатимуть від газопостачання. Цього року спожито газу на 1,5 млн.грн., оплата складає близько 10%. Оплата за електроенергію теж викликає зауваження... Тому питання роботи із населенням за цих 1,5 тижня сьогодні на першому плані...»

Міський голова Василь Мазур звернув увагу керівників підприємств та установ на необхідність проведення роз’яснювальної роботи з їхніми працівниками щодо своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги.

Економити бюджетні кошти закликала керівників підприємств начальник фінансового управління Алла Пацата.

Алла Пацата начальник міського фінансового управління: «План у нас тільки на 15 млн. більше минулорічного, тому на перевиконання бюджету особливо розраховувати не варто. Треба поміркувати, як керівник бюджетної установи виживатиме у цих умовах.»

За словами Алли Пацатої, з нового року бюджетна галузь перейшла на використання коштів за, так званими, реєстрованими зобов’язаннями.

Алла Пацата начальник міського фінансового управління: «Віднині керівник не замовлятиме кошти невідомо куди, а збиратиме необхідний пакет документів, що потрібно направити до казначейства та зареєструвати свої зобов’язання. Лише після цього можна замовляти кошти.»

Керівники установ та відомств мають своєчасно провести тендерні процедури, наголосили Василь Мазур та його заступник Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: «...Розпорядники коштів вже мають свої бюджети. Прохання, щоб потім не було проблем на кшталт того, що газ не можуть проплатити чи бензин, - робіть оголошення... Я думаю, що сьогодні ще ніхто не зробив оголошення стосовно проведення торгів, хоча вже кінець місяця. Казначейство пропускатиме до 10% річних асигнувань. Далі прийдуть до нас — немає на чому їздити, за що годувати дітей і таке інше... Сьогодні є можливість надати оголошення і провести тендерну процедуру.»

Міський голова дав розпорядження привести до належного санітарного стану вул. Леніна та більш оперативно реагувати протягом вихідних днів черговим міськвиконкому на виникнення позаштатних ситуацій. Незадоволений Василь Мазур зборищем автівок біля кафе «Казка» та діями представників газового господарства під час встановлення газових лічильників. Як приклад, привів випадок, що стався по вул. Леніна.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Ви прийшли, кажете, що сьогодні будете встановлювати лічильники. Людина каже, що не може із певної причини прийняти вас. Ви відключили трьом інвалідам газ, пообрізали все, так усе залишили — і поїхали...»

Міський голова закликав керівників установ та відомств провести

у своїх закладах наради з підготовки до наступної сесії, на якій розглядатиметься програма соціально-економічного розвитку міста на 2008-й рік.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Потрібно, щоб усі заступники, секретар міської ради, міський голова отримали можливість відвідати ці зібрання, поспілкуватися із людьми для того, щоб ми могли до прийняття програми соціально-економічного розвитку міста оцінити реальну ситуацію.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0