Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбулась зустріч із родинами бердичівлян, які загинули в АТО

Time Додано: понеділок, 14 жовт. 2019, 18:08 ( 9 міс. назад )

У приміщенні «М-Формації» 14-го жовтня відбулася зустріч із родинами бердичівських героїв, які загинули в АТО. Війна, хоча й неоголошена, забирає найкращих, найсміливіших, тих, хто не звик ховатися та шукати компромісів із власною совістю.

Відбулась зустріч із родинами бердичівлян,  які загинули в АТО

Віталій Дульчик, Віктор Діхтієвський, Роман Абрамов, Євген Старіков, Олег Реготун, Сергій Сідлецький, Максим Щіпов, Олександр Питель, Олександр Венгер, Юрій Панасюк, Сергій Ковтун, Валерій Вітківський, Сергій Гадіуллін, Ігор Столярик, Радислав Атішев – це імена героїв, які жили, навчались у Бердичеві, працювали тут, радуючи батьків, виховуючи дітей… Аж доки не настав 2014-й, коли усі вони хто раніше, хто пізніше, зробили мужній вибір - стати на захист Батьківщини.

Найменше, що можуть зробити бердичівляни, це докласти усіх зусиль, аби пам’ять про загиблих в АТО земляків ніколи не згасла, наголосили під час зустрічі. Саме тому з ініціативи міського голови, підтриманої освітянами міста, було зібрано матеріали про кожного загиблого в АТО бердичівського воїна та об’єднано їх у збірку нарисів під назвою «Бердичів пам’ять збереже».

Педагоги шкіл, де навчались бердичівські герої, розповіли про своїх колишніх учнів. Часто характеризували їх як звичайних хлопчиків. Хтось любив футбол, а хтось захоплювався читанням, хтось володів французькою, а хтось не уявляв життя без пісні.

Такі звичайні, і такі неповторні – це бердичівські воїни, життя та плани яких обірвала війна. Не домріяли, не докохали… Уже по 4-5 років минуло відтоді, як за своїми героями плакав весь Бердичів, проводжаючи їх в останню путь. І сьогодні громадськість міста схиляє голови перед святою пам’яттю тих, хто прокладає дорогу в мир.

Після закінчення зустрічі її учасники поклали квіти до меморіалу «Слава героям» та до стенду з фотографіями загиблих в АТО захисників України.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0