Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Відбулась зустріч із родинами бердичівлян, які загинули в АТО

Time Додано: понеділок, 14 жовт. 2019, 18:08 ( близько 2 місяця назад )

У приміщенні «М-Формації» 14-го жовтня відбулася зустріч із родинами бердичівських героїв, які загинули в АТО. Війна, хоча й неоголошена, забирає найкращих, найсміливіших, тих, хто не звик ховатися та шукати компромісів із власною совістю.

Відбулась зустріч із родинами бердичівлян,  які загинули в АТО

Віталій Дульчик, Віктор Діхтієвський, Роман Абрамов, Євген Старіков, Олег Реготун, Сергій Сідлецький, Максим Щіпов, Олександр Питель, Олександр Венгер, Юрій Панасюк, Сергій Ковтун, Валерій Вітківський, Сергій Гадіуллін, Ігор Столярик, Радислав Атішев – це імена героїв, які жили, навчались у Бердичеві, працювали тут, радуючи батьків, виховуючи дітей… Аж доки не настав 2014-й, коли усі вони хто раніше, хто пізніше, зробили мужній вибір - стати на захист Батьківщини.

Найменше, що можуть зробити бердичівляни, це докласти усіх зусиль, аби пам’ять про загиблих в АТО земляків ніколи не згасла, наголосили під час зустрічі. Саме тому з ініціативи міського голови, підтриманої освітянами міста, було зібрано матеріали про кожного загиблого в АТО бердичівського воїна та об’єднано їх у збірку нарисів під назвою «Бердичів пам’ять збереже».

Педагоги шкіл, де навчались бердичівські герої, розповіли про своїх колишніх учнів. Часто характеризували їх як звичайних хлопчиків. Хтось любив футбол, а хтось захоплювався читанням, хтось володів французькою, а хтось не уявляв життя без пісні.

Такі звичайні, і такі неповторні – це бердичівські воїни, життя та плани яких обірвала війна. Не домріяли, не докохали… Уже по 4-5 років минуло відтоді, як за своїми героями плакав весь Бердичів, проводжаючи їх в останню путь. І сьогодні громадськість міста схиляє голови перед святою пам’яттю тих, хто прокладає дорогу в мир.

Після закінчення зустрічі її учасники поклали квіти до меморіалу «Слава героям» та до стенду з фотографіями загиблих в АТО захисників України.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0