Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Від спільних ідей – до спільних дій: І-й Фестиваль освітянських ідей розквітнув у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 21 трав. 2019, 17:21 ( 4 міс. назад )

Бердичівська освіта квітує! Це твердження був покликаний засвідчити І Фестиваль освітянських ідей, що ним просто вибухнули два поверхи міського Палацу культури та вся Мистецька площа. Традиційні колись педагогічні виставки з доробками місцевої освіти у вигляді стосів неживої друкованої продукції, здається, у минулому: сьогодні у тренді – інтерактивний простір, креатив, експерименти, інновації, гарячий мікс з інтелекту й творчості. «Від спільних ідей – до спільних дій» оголосили педагоги, намагаючись відкрити для спільноти абсолютно нову, спільну, територію освіти Бердичева.

Від спільних ідей – до спільних дій: І-й Фестиваль освітянських ідей розквітнув у Бердичеві

Професіонали, котрі прагнуть творити, пробувати, експериментувати, не затискаючись у певні рамки й дихаючи вільно – саме таких, за задумом організаторів, мав об’єднати «Мистецький» напрямок фесту. Їм не шкода ділитися власними знаннями й уміннями на майстер-класах – будь-то хореографічних чи художніх. Тут і «Квіткова феєрія», і декоративно-прикладний hand-made, й безліч іншого. МНСники навчать, як боротися з надзвичайними ситуаціями, на Острові Робінзона проведуть екологічною доріжкою, заґартують тіло, покажуть, як користуватися телескопом та зоровою трубою.

Із чого складається тіло людини та які його можливості, яким чином на психологічний стан впливає, припустимо, пісочна анімація, техніка ебру чи спілкування з милою живністю у контактному міні-зоопарку?.. Додай до вищеперерахованого можливість дізнатися про історію появи смайликів, стань доброчинцем і, можна сказати, що напрям «Людина» засвоїв.

А це значить, що час далі крокувати фестивалем! Ось де воно – продовження справжнього простору Бердичева та його освіти й культури – їхні особливості, колорит, їхній неповторний стиль. На цьому унікальному «Просторі» однаково комфортно почуваються малеча, підлітки, батьки й самі освітяни та їхні союзники – представники від культури. Кому не цікаво ознайомитися з інтерактивним Бердичевом? А спробувати спроектувати частину міста чи стати автором мультимедійної вистави про нього? Ідеї є – втілюй їх у життя: хочеш – у ролі археолога чи геолога, хочеш – у ролі еколога. Тут вона, як на долоні – Нова Українська Школа, з її сучасними уроками, із кавою з психологом, подорожжю з краєзнавцями та розгадуванням таємного коду рослинного світу Бердичева.

Чи знає дітвора, куди прямує, де і ким бачить вона себе років так через 10-15?.. Карту руху, виявляється, можна створити. Прямувати нею правильним курсом допоможе внутрішній компас – власні цінності, а підкажуть що і як – мешканці напряму «Діяльність».

Дізнаватися щось нове про рідне місто, здається, можна безкінечно, і цього разу Бердичів – творчий, освітньо-експериментальний, історичний, кіно-мистецький, інклюзивно-ресурсний, інформаційний – відкривали освітяни.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0