Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Від солоних огірків та смачних вареників — до спортивних пристрастей на Шандорі

Time Додано: середа, 27 серп. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Другий день святкування на Шандорі подарував нові враження та емоції бердичівлянам. Поки деякі відсипалися, на майданчику вже були справжні господарки з домашніми закрутками. До огіркового подвір’я прикипіли очима бажаючі з’їсти найулюбленіший овоч українців - солоний або маринований. Надія Павлик виростила найбільший серед всіх конкурсних огірків — довжиною понад 40 сантиметрів. Бердичівські господині та працівники кафе і ресторанів приготували різні овочеві страви, а також — присвятили огіркам вірші і частівки.

Від солоних огірків та смачних вареників — до  спортивних пристрастей на Шандорі

Тетяна Кобернюк, конкурсантка: “Нам дуже приємно, що у нас в Бердичеві проходять такі сімейні конкурси. Призи — цікаві. Ми з мамою підготувалися дуже гарно. Приготували “Горілку бердичівську на огірках”. Сподіваємося, що це буде такий бренд, який буде випускатися, як горілка “Житомирська на бруньках”.

Також написали багато віршів: один можу зараз прочитати:

Правду кажуть: Україна — наймудріша в світі!

Які славні огірочки родить нам щоліта:

Зелененькі, соковиті, хрумкі та смачнючі!

Дякую тобі, Вкраїно, за землі родючі!”

На кастингу овочевих страв “Горілка по-бердичівськи на огірках” користувалася найбільшим успіхом.

На шоу господарки ще принесли багато вареників. Журі, мабуть, слинку ковтало: так смачно вони пахли: з маком, сиром, грибами та картоплею.

Тетяна Іванченко, конкурсантка: “У начинку я додаю різне. У картоплю додаю масла або готую шкварочки: із цибулькою пережарюю - і також додаю. А потім ми готуємо разом тісто і всією сім’єю робимо вареники!”

Також проводили різні змагання на швидкість: хто більше зліпить або з’їсть вареників. Призи за найбільш смачні та оригінальні страви отримали всі.

Поки на цьому майданчику смакували українськими брендами, поруч команди представників засобів масової інформації та працівників міськвиконкому змагалися у “Веселих стартах”. Цей конкурс привабив багато охочих подивитися на гравців. Спочатку вони надували кульки, аби ті швидше полопалися. Краще це вдалося державним службовцям.

Світлана Борісова, член команди працівників міськвиконкому: “Ми взяли всіх бажаючих працівників міськвиконкому. З великим задоволенням наші працівники захотіли взяти участь у конкурсі! Ми не готувалися, а ось так взяли участь”.

Згодом у наступному, велосипедному конкурсі, перевага перейшла на бік журналістів. Фортуна ніби не могла визначитися із своїми симпатіями. То посміхалася одним гравцям, то — іншим. А вони, доводячи згуртованість колективів, уп’ятьох їздили на лижах.

Сміливі та витривалі чоловіки крутили обручі. Вони з усіх сил намагалися бути граційними. Молодь із міськвиконкому ніби вчилася цьому з дитинства. Ще один вид змагань — кольцеброс викликав багато спортивних пристрастей.

Крок за кроком вирішувалася доля переможців. Перетягувати канат гравцям допомогли вболівальники. Боротьба була запеклою, та не дуже довгою. Перемога — в руках працівників міськвиконкому. Проте представники четвертої влади бадьорість духу не втратили.

Віталій Березовенко, член команди представників міських ЗМІ: “Я думаю, що ми показали себе прекрасно! Переможеними ми себе не вважаємо. Хоча програли з тієї причини, що нам не вдалося надути кульки, не вдалося крутити кільце, і нам не вдалося перетягнути канат. Незважаючи на це, я вважаю, що журналістський дух непереможний і це в черговий раз довело, що в нас є журналістська команда! І все в нас попереду!”

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0