Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Від мінімального до максимального – штрафували на адмінкомісії

Time Додано: четвер, 17 трав. 2018, 18:16 ( 10 міс. назад )

На засіданні адмінкомісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради розглянуто із десяток протоколів про адміністративні правопорушення. Кілька з них – про ведення торгівлі без супровідної документації. Наприклад: у реалізаторів перепелиних яєць, обох жіночок, при перевірці не виявилось товарно-транспортної накладної, а чоловік, який недопродав «вчорашнє» м’ясо яловичини, наступного дня торгував ним, не маючи відповідно нових документів ветеринарно-санітарної експертизи. За подібне члени адмінкомісії вирішили, для початку, винести попередження. 17 грн. штрафу (це мінімальний!) сплатив підприємець, що торгував городиною на ринку Червоної Гори, не маючи при собі ні документів про підприємницьку діяльність, ні медичної книжки... Викликають на адмінкомісії й тих, хто має заборгованість за отримані житлово-комунальні послуги тощо. З приводу боргу перед ОСББ у сумі більш як 2 тис. грн. мала з’явитись "винуватиця", натомість прийшла голова ОСББ. На комісії порадили: якщо й надалі мешканка будинку відмовлятиметься сплачувати – голова товариства співвласників може подати позов до суду.

Від мінімального до максимального – штрафували на адмінкомісії Від мінімального до максимального – штрафували на адмінкомісії Від мінімального до максимального – штрафували на адмінкомісії Від мінімального до максимального – штрафували на адмінкомісії

Наступних кілька протоколів, як виявилось, складені за скаргами «добрих» сусідів. Ось ці люди, наприклад, без відповідної документації поставила паркан зі свого боку багатоквартирного будинку (будинок на 12 квартир). Без документів – це порушення, погодились на комісії. Проте люди прибрали біля себе територію, розчистили зарості. Сусіди замість того, щоб розгребти з іншого боку будинку – написали скаргу! Звісно, так простіше! Члени адмінкомісії одноголосно погодили довивчити дане питання і перенести на наступне засідання комісії.

Саме через скаргу сусіди потрапила на адмінкомісію й 80-літня Ганна Іванівна. У жінки забор більше 1,5 м у висоту, що неприпустимо. Для того, каже старенька, аби затінок був кроликам, що на подвір’ї. Паркан літ із 20 тому зведений, та саме тепер сусіду став на заваді. На адмінкомісії вирішили: штрафом господиню не каратимуть. Дали термін 2 тижні, щоб усунути порушення. І жінка, побажавши усім добрим людям здоров’я, пішла геть...

Завдяки спостережливості сусідів, у хорошому розумінні цього слова, потрапив на адмінкомісію і цей громадянин. У чоловіка виявлено прокладення інженерних мереж без відповідних дозволів. Він підтвердив те, що стоки із його приватної лазні надходять у зливову каналізацію, а далі – у річку. Таке обурило усіх присутніх. Одноголосний вердикт – максимальний штраф із усуненням недоліків. Чоловік за подібне має сплатити до 1,5 тис. штрафу.

Іще один порушник, дії якого на комісії назвали «злочином» – не з’явився.

Сам факт порушення зафіксовано на фото. Більше того, свідки кажуть, що усні попередження на людину не діють!

За подібне, окрім максимального штрафу, можливо, що порушником зацікавиться прокуратура…

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0