Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Від армреслінгу до пауерліфтингу, від звання МСМК до абсолютного чемпіонства: про сталеву міць від СК «Рось»

Time Додано: середа, 22 трав. 2019, 16:11 ( 4 міс. назад )

Потужною серією успішних виступів нагадали Україні про свою богатирську силу та міць представники й представниці бердичівського спортивного клуба «Рось». Віднедавна прізвища підопічних тренера Ірини Данилюк можна зустріти серед переможців змагань з армспорту. Так, зокрема, у Житомирі «срібло» на обласній юніорській першості що лівою, що правою вижав Анатолій Левківський. Тим часом в Одесі, на чемпіонаті України, зійшлися між собою особливі армрестлери – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Серед них – і Олександр Гусар із «Росі». Результат його виступу: два ІІІ-х місця – на ліву і на праву руку.

Від армреслінгу до пауерліфтингу, від звання МСМК до абсолютного чемпіонства: про сталеву міць від СК «Рось»

В інвалідному візку Олександр опинився кілька років тому – після страшної ДТП. Хтось би у подібному випадку, можливо, зачинився від світу, Сашко ж… подався у спорт. Незмінно три рази на тиждень він долає шлях від Демчина до «Росі».

Цілим десантом висадилася команда СК «Рось» на чемпіонаті Житомирщини з пауерліфтингу. Виступали у триборстві – присіданні зі штангою, жимі лежачи та становій тязі. «Срібло» на змаганнях вижали наші Богдан Панчук та Сергій Зеленко.

І місця обласного чемпіонату записали за собою Андрій Грищук (загальний результат – 300,0 кг), Артем Васильєв (325,0 кг), Влад Коваленко (340 кг) та Єлизавета Свідерська, котра видала у загальному 192,5 кг. Більш того, Лізу було визнано абсолютною чемпіонкою першості. Взагалі-то до клуба вона прийшла, аби просто триматися у формі. І не зогляділася, як заняття штангою переросло у щось більш серйозне. Пауерліфтинг заґартовує, робить не лише сильнішим, а й мудрішим, констатує Єлизавета. Залишалося все це довести власним виступом.

Своїм І-м місцем він, насамперед, зобов’язаний тренеру та підтримці друзів, зізнається Артем Васильєв. Обласний чемпіонат став першим в його житті форумом такого рівня, каже, і недосвідченість дещо далася взнаки: результат міг би бути ще кращим.

Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ за версією UPC у Києві став черговим форумом, що приніс бердичівлянам із «Росі» славні перемоги. Так Євген Львович у жимі лежачи видав 145 кг, здобувши тим самим звання чемпіона у в/к до 100 кг. Геннадій Голембівський вижав 185 кг і не лише зійшов на І місце та посів ІІ місце в абсолютному заліку, а й виконав норматив МСМК за версією UPC. Більш впевненим, аніж раніш, приїхав до столиці наш Данило Соболь. Звісно, відчувалася певна напруга: змінилися вікова та вагова категорії. Втім приціл на звання майстра спорту був настільки чітким, що, зрештою, вдалося практично все: на змаганнях Данило став 3-м.

А ще команда «Росі» щиро пораділа успіхам свого тренера. Там само у Києві Ірина Данилюк вкотре довела: в Україні рівних їй у жимі лежачи ще пошукати. У ваговій категорії до 60 кг серед жінок Ірина вижала 90 кг. Ця вага, що, згідно вимог UPC, стала рекордною в Україні та Європі, принесла їй чемпіонство і, власне, серед жінок, і серед ветеранів, а разом із цим – звання абсолютної чемпіонки першості.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0