Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ветерану бердичівського футбола Анатолію Редванському – 60

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Де, як не на футбольному полі, має приймати вітання ветеран шкіряного м’яча? Анатолію Редванському – відомому бердичівському футболісту, який близько 20-ти років захищав ворота команди заводу «Прогрес» – 60. Із цією датою ювіляра поздоровили колеги та друзі.

Ветерану бердичівського футбола Анатолію Редванському – 60

Сергій Ковальчук начальник відділу фізичної культури та спорту: "Ювіляра ми знаємо давно. Із ним пов’язані кращі сторінки бердичівського футболу. Тому йому - всі найкращі побажання від спортивної громади міста, від міського голови та від мене особисто. "

Володимир Якимчук друг ювіляра: "Це - чудова людина. Думаю, немає у Бердичеві людей, які можуть сказати щось погане про нього. Він - прекрасний друг, класний рибалка. Сьогодні я приїхав на свою малу Батьківщину, щоб привітати його та його родину."

Друзі вирішили: кращим подарунком для ювіляра буде, звичайно, яскравий та видовищний футбол. Таким стала зустріч між командами ветеранів та молодих майстрів шкіряного м’яча. Суддя на полі – Леонід Копитко, якого із Анатолієм Редванським пов’язують роки гри у «прогресівській» команді. Толя майстерно грав як на лінії воріт, так і на виході, непогано виглядав у відборі м’яча, згадує колега. А першу гру Анатолія Редванського у якості голкіпера пам’ятає як зараз.

Леонід Копитко старший наставник Анатолія Редванського: "Толю ми поставили у ворота. Як новачок, він до того розгубився, що пропустив 2 голи... Коли поверталися додому, він гірко плакав. Я, як старший за нього, кажу: Толя, у твоєму житті буде все - і програші, і перемоги, будуть прикрі і радісні моменти. В результаті він 20 років виступав за команду і нарікань з боку товаришів не було ні разу."

Разом із Володимиром Керносенком ювіляр у свій час не тільки грав в одній команді, а й служив у лавах Радянської армії.

Володимир Керносенко тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: "Я грав на місці центрального захисника, Анатолій стояв на воротах. Грав він непогано, часто виручав команду. Стояв на воротах впевнено."

Сам Анатолій Редванський згадує: у 60-ті, коли він вперше одягнув футбольну форму, майже усі захоплювалися спортом. Йому було на кого рівнятися - на Пеле, Яшина, Банникова.

Анатолій Редванський ювіляр: "Начинал я полевым игроком. Хотелось как можно чаще потрогать мяч. Ну а где это можно лучше сделать, как не стоя на воротах? Только на месте голкипера я смог полностью ощутить мяч... В 64-м пришлось поиграть с Анатолием Пузачем, Зигмундом "Муней" Возняком, с братьями Ковальчуками. Было у кого учиться..."

Після завершення футбольної кар’єри Анатолій Редванський не залишив рідний "Прогрес", довгий час пропрацювавши на заводі ковалем. Вже понад 10 років ювіляр - на заслуженому відпочинку. Та, як і раніш, цікавиться спортивним життям міста, країни та світу.

Анатолій Редванський ювіляр: "Спорт - это моя жизнь. У меня - двое сыновей, внуки. Старшая внучка уже заявила про себя в спорте, выиграла путёвку в "Артек". 6-летний внук провёл свою первую тренировку... В общем, про забыть о спорте они мне не дают.

На полі "Шкіряника" завершувалася футбольна зустріч, присвячена людині, яка жила й живе спортом. Ветерани перемогли із рахунком 2:1. Легенді бердичівського футболу таке відзначення дня народження прийшлося до вподоби. Каже, наче сам на воротах побував.

Анатолій Редванський ювіляр: "О том, чтобы жалеть о своём спортивном прошлом, не может быть и речи. Вот не так давно принимал участие в ветеранском футбольном турнире. Довольно прилично отыграл. Футбол и спорт вообще - это моя жизнь. Я хорошо понимаю тех, кто выигрывает и чувствует сладость победы. Бывают, конечно, и поражения. Всё это мне очень близко."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0