Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ветеранів заводу “Прогрес” проінформували про зміни у пенсійному законодавстві

Time Додано: четвер, 14 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Ветерани заводу “Прогрес” зустрілися із представниками управління Пенсійного фонду у м. Бердичеві. Приводом для цієї зустрічі стала постанова КМУ “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян”, яка вийшла 16 липня 2008р.

Ветеранів заводу “Прогрес” проінформували про зміни у пенсійному законодавстві

Питання зміни розміру пенсій є чи не найболючішим для людей похилого віку. Колишні “прогресанти” - не виключення.

Ірина Борщ заст. нач. управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві: “Мінімальний розмір пенсії з 1-го липня становить 544 грн. Тому виникла потреба зустрітися із колективом ветеранів “Прогресу” для того, щоб розповісти нинішнім і майбутнім пенсіонерам про зміни у пенсійному законодавстві.”

Олексій Сорока голова ради ветеранів заводу “Прогрес”: “Із кожною зміною у пенсійному законодавстві ми звертаємось до Пенсійного фонду і нам завжди йдуть назустріч. Ми не хочемо, щоб наші ветерани стояли у чергах в коридорах і не могли в результаті дочекатися відповіді. А тут усі без винятку можуть отримати кваліфікаційну консультацію.”

Ірина Борщ ознайомила пенсіонерів із основними положеннями постанови та відповіла на їхні запитання.

Олексій Сорока голова ради ветеранів заводу “Прогрес”: “Питання були про те, скільки кому додали грошей до пенсії, чого одним її приносять додому, а іншим – ні, чого комусь більше, а комусь менше. Кожен працював по-різному, отримував різну зарплату. ... Може хтось думав, що усім додаватимуть однакову суму... Через те треба нам було почути інформацію від представника Пенсійного фонду, а не від, припустимо, сусідки.”

Подібні зустрічі представники Пенсійного фонду проводять не тільки із ветеранами “Прогресу”. Про розміри доплат до пенсій та принципи їхнього нарахування розповідали у міській лікарні, Водоканалі та інших підприємствах, каже Ірина Борщ. Починаючи із моменту внесення змін до бюджету 2008 р. Із останніми змінами у пенсійному законодавстві кожен мешканець міста може ознайомитися в міському управлінні Пенсійного фонду України.

Ірина Борщ заст. нач. управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві: “Ми їх чекаємо в нашому управлінні за адресою Л. Карастоянової, 29, де зможемо проконсультувати щодо виплати їхньої пенсії. У нас працює телефон “гарячої” лінії 2-15-12, яким також можна скористатися для отримання необхідної інформації.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0