Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Весняний призов у Бердичеві розпочато

Time Додано: середа, 14 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Дванадцять новоспечених солдатів із Бердичева та району поповнили лави української армії. В рамках весняного призову з військового комісаріату до обласного збірного пункту відправили першу команду майбутніх армійців.

Весняний призов у Бердичеві розпочато

“Рівняйсь! Струнко!” - ці та інші накази незабаром стануть невід’ємною частиною життя юнаків. А поки що напіввійськові, напівбатьківські настанови керівництва комісаріату.

Олег Коріненко, військовий комісар м. Бердичева: “Ваша служба починається з обласного збірного пункту. Там будуть знаходитись представники військових частин, які будуть вас вивчати вже на підході до збірного пункту, на підході до столу, у бесіді з вами. Прошу вас показати, що ви йдете служити свідомо, що ви не вагаєтесь, що у вас задовільний стан здоров’я, що у вас нормальні якості солдата, які дозволять вам служити в престижних військових частинах”.

Такими частинами для хлопців будуть президентський полк у Києві, 101-ша бригада, яка охороняє Міністерство оборони, а також 95-та аеромобільна (десантна) бригада у Житомирі. Спочатку армійські будні будуть важкими, говорять військові. Новий колектив, командири, атмосфера і правила — тут не обійтись без дисципліни та порядності. Військовий комісар побажав юнакам через рік повернутися додому підтягнутими та змужнілими.

Олег Коріненко, військовий комісар м. Бердичева: “Хотілося б побажати хлопцям напередодні 65-ої річниці Дня перемоги, щоб вони пам’ятали, що їхні діди, можливо, і прадіди, з честю виконали свій військовий обов’язок по захисту Вітчизни. Я бажаю нашим хлопцям, щоб їм ніколи не довелось проливати кров за свою землю. Хай завжди над ними буде мир і хай повертаються живими і здоровими”.

В армії добре служити, коли тил надійний. Тому батьки теж повинні проявити максимум підтримки, кажуть військові, не турбувати солдатів розповідями про сімейні чвари. Вже незабаром у перших листах юнаки напишуть про свої військові частини і повідомлять дату присяги. А нині вони мають п’ять хвилин для прощання з рідними, друзями, коханими. З якими почуттями залишають солдати домівку?

Гіоргі Карєлов, призовник: “Настроение отличное, эмоции самые лучшие. Всем ребятам желаю хорошо служить. Я иду по собственному желанию, потому что дальше тоже хочу служить”.

Серед проводжаючих були і ті, хто своє вже відслужив. Вони розповідають, як воно там, в армії, і як вона впливає на особистість.

Дмитро Матвійчук, друг призовника: “Не стоит бояться идти в армию, каждый мужчина должен там испытать себя. И родителей в покое оставить хотя бы на год. В армии как дома, там примут всех и всегда”.

Призов триватиме до кінця травня, за цей час у місті до армії відправлять ще 81 юнака. За рік строкової служби їм належить багато чого навчитися, опанувати тонкощі військової спеціальності. А ще слід бути гідним сином своїх батьків і Батьківщини.

Василь Андрощук, дядько призовника: “Здоров’я бажаю. Ми відправили до армії здорового хлопця і такого хочеться зустріти. Рік пройде швидко”.

Ніно Карєлова, мати призовника: “Я всім бажаю, щоб вони були хорошими чоловіками, нормально служили. Мій син взагалі правильна дитина: не п’є, не палить, вивчився. Думаю, що так само гідно він пройде і службу”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0