Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери

Time Додано: вівторок, 03 квіт. 2018, 14:40 ( 12 міс. назад )

Залишити без Пасхальних подарунків своїх бійців на передовій? Допустити такого вони аж ніяк не могли – бердичівські волонтери. А тому вкотре кинули клич по людях і почали формувати Великодню посилку. Запрацював уже випробуваний і злагоджений механізм «з миру по нитці»: пошуки транспорту, пального, тих небайдужих, хто допоміг би фінансами, продуктами тощо. Очолили збори все ті самі волонтерки-«енерджайзери» – Катерина Закревська та Тетяна Примак.

Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери

«З миру по нитці» по-бердичівсько-волонтерськи – це голубці, вареники, пельмені, котлети, мед, сушина з Чуднова, цибуля – з Семенівки, чай, печиво, консервація з Іванковець, лимони, кава, серветки, гречаники з Хажина. Мирославка надала усю «молочку», і до усіх них приєднався Бердичів. У підготовці посилки взяли участь депутати, підприємці, пересічні містяни та мешканці району. Традиційно свою долю внесли усі без виключення бердичівські школи й дитячі садки – це їхні презенти відвантажували біля виконкому: на схід передавали в основному печиво, солодощі та, звісно, листи з малюнками.

Коли за справу береться Катерина Закревська, шукай у посилці щось по-справжньому домашнє, те, чим зазвичай дивують за столами українські господині. Тут теж своя, особлива, «кухня».

В українській армії зразка 2018 на відміну від тієї, що була 4 роки тому, голоду серед бійців не спостерігається, констатують волонтерки, і, за великим рахунком, аби суто передати їжу, на схід, кажуть, їм можна було б і не їхати. Та хіба ж справа у пельменях?..

Посилку вони везтимуть прямісінько на передову, говорить пані Тетяна – в незалежності від того бердичівляни на тій чи ні. Дасть Бог, вірить, вдало заїдуть туди, куди треба та вдало повернуться. Головне, аби хлопців потішити чимось світлим на світле свято.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0