Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери

Time Додано: вівторок, 03 квіт. 2018, 14:40 ( 18 дн. назад )

Залишити без Пасхальних подарунків своїх бійців на передовій? Допустити такого вони аж ніяк не могли – бердичівські волонтери. А тому вкотре кинули клич по людях і почали формувати Великодню посилку. Запрацював уже випробуваний і злагоджений механізм «з миру по нитці»: пошуки транспорту, пального, тих небайдужих, хто допоміг би фінансами, продуктами тощо. Очолили збори все ті самі волонтерки-«енерджайзери» – Катерина Закревська та Тетяна Примак.

Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери Великодню посилку до зони АТО везтимуть бердичівські волонтери

«З миру по нитці» по-бердичівсько-волонтерськи – це голубці, вареники, пельмені, котлети, мед, сушина з Чуднова, цибуля – з Семенівки, чай, печиво, консервація з Іванковець, лимони, кава, серветки, гречаники з Хажина. Мирославка надала усю «молочку», і до усіх них приєднався Бердичів. У підготовці посилки взяли участь депутати, підприємці, пересічні містяни та мешканці району. Традиційно свою долю внесли усі без виключення бердичівські школи й дитячі садки – це їхні презенти відвантажували біля виконкому: на схід передавали в основному печиво, солодощі та, звісно, листи з малюнками.

Коли за справу береться Катерина Закревська, шукай у посилці щось по-справжньому домашнє, те, чим зазвичай дивують за столами українські господині. Тут теж своя, особлива, «кухня».

В українській армії зразка 2018 на відміну від тієї, що була 4 роки тому, голоду серед бійців не спостерігається, констатують волонтерки, і, за великим рахунком, аби суто передати їжу, на схід, кажуть, їм можна було б і не їхати. Та хіба ж справа у пельменях?..

Посилку вони везтимуть прямісінько на передову, говорить пані Тетяна – в незалежності від того бердичівляни на тій чи ні. Дасть Бог, вірить, вдало заїдуть туди, куди треба та вдало повернуться. Головне, аби хлопців потішити чимось світлим на світле свято.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0