Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:04 ( 9 міс. назад )

Третього дня зими у цих стінах незмінно людно й гамірно: усі, з кого складається спільнота під назвою «Насіння Надії», усі хто причетний до того, аби жилося у ній тепліше й світліше, приходять сюди, аби обдарувати маленьких та юних мешканців увагою, ласкою, посмішкою та, звісно, подарунками. У день, коли весь світ згадує про людей з інвалідністю, навчальний реабілітаційний центр для неповносправних дітей, очолюваний Світланою Мазурець, вчергове виступає майданчиком, що об’єднує малих і дорослих, здорових і хворих, православних і католиків, посадовців та звичайних містян.

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

У руках – гора коробок, а у коробках – печиво, солодощі та соки: до головних винуватців дійства завітали заступник міського голови Валентина Адаменко та начальник управління праці Наталія Омелянчук.

126 сімей користується послугами «Насіння Надії», розповідають у центрі. Щоденним доглядом тут у змозі оточити 8 дітлахів. Потрапляють до центру здебільшого через одну причину: на світ з’являється «особлива» дитина, і батьки реально не знають, що робити, куди йти, до кого звертатися.

Ставши волонтером, Анастасія Вігінська поринула з головою у все, що стосується творчості у центрі. Працює з дітьми, намагаючись навчити всьому, що знає сама. У результаті 3-го грудня «Насіння…» радує усіх присутніх не лише музичними номерами, а й виставкою робіт своїх підопічних. Є серед них і роботи маленького Артема.

Вона взагалі дуже промовиста ця назва – «Насіння Надії»… У ній – все, вона – це те, що ніколи не залишить стін центру. Що би у ньому не робили – реабілітувалися, харчувалися, відпочивали, прали чи гралися – палко вірять, що їхня надія таки обернеться чимось гарним і радісним.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0