Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:04 ( 6 міс. назад )

Третього дня зими у цих стінах незмінно людно й гамірно: усі, з кого складається спільнота під назвою «Насіння Надії», усі хто причетний до того, аби жилося у ній тепліше й світліше, приходять сюди, аби обдарувати маленьких та юних мешканців увагою, ласкою, посмішкою та, звісно, подарунками. У день, коли весь світ згадує про людей з інвалідністю, навчальний реабілітаційний центр для неповносправних дітей, очолюваний Світланою Мазурець, вчергове виступає майданчиком, що об’єднує малих і дорослих, здорових і хворих, православних і католиків, посадовців та звичайних містян.

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

У руках – гора коробок, а у коробках – печиво, солодощі та соки: до головних винуватців дійства завітали заступник міського голови Валентина Адаменко та начальник управління праці Наталія Омелянчук.

126 сімей користується послугами «Насіння Надії», розповідають у центрі. Щоденним доглядом тут у змозі оточити 8 дітлахів. Потрапляють до центру здебільшого через одну причину: на світ з’являється «особлива» дитина, і батьки реально не знають, що робити, куди йти, до кого звертатися.

Ставши волонтером, Анастасія Вігінська поринула з головою у все, що стосується творчості у центрі. Працює з дітьми, намагаючись навчити всьому, що знає сама. У результаті 3-го грудня «Насіння…» радує усіх присутніх не лише музичними номерами, а й виставкою робіт своїх підопічних. Є серед них і роботи маленького Артема.

Вона взагалі дуже промовиста ця назва – «Насіння Надії»… У ній – все, вона – це те, що ніколи не залишить стін центру. Що би у ньому не робили – реабілітувалися, харчувалися, відпочивали, прали чи гралися – палко вірять, що їхня надія таки обернеться чимось гарним і радісним.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0