Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:04 ( 3 міс. назад )

Третього дня зими у цих стінах незмінно людно й гамірно: усі, з кого складається спільнота під назвою «Насіння Надії», усі хто причетний до того, аби жилося у ній тепліше й світліше, приходять сюди, аби обдарувати маленьких та юних мешканців увагою, ласкою, посмішкою та, звісно, подарунками. У день, коли весь світ згадує про людей з інвалідністю, навчальний реабілітаційний центр для неповносправних дітей, очолюваний Світланою Мазурець, вчергове виступає майданчиком, що об’єднує малих і дорослих, здорових і хворих, православних і католиків, посадовців та звичайних містян.

Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю Велика родина «Насіння Надії» відзначила День людей з інвалідністю

У руках – гора коробок, а у коробках – печиво, солодощі та соки: до головних винуватців дійства завітали заступник міського голови Валентина Адаменко та начальник управління праці Наталія Омелянчук.

126 сімей користується послугами «Насіння Надії», розповідають у центрі. Щоденним доглядом тут у змозі оточити 8 дітлахів. Потрапляють до центру здебільшого через одну причину: на світ з’являється «особлива» дитина, і батьки реально не знають, що робити, куди йти, до кого звертатися.

Ставши волонтером, Анастасія Вігінська поринула з головою у все, що стосується творчості у центрі. Працює з дітьми, намагаючись навчити всьому, що знає сама. У результаті 3-го грудня «Насіння…» радує усіх присутніх не лише музичними номерами, а й виставкою робіт своїх підопічних. Є серед них і роботи маленького Артема.

Вона взагалі дуже промовиста ця назва – «Насіння Надії»… У ній – все, вона – це те, що ніколи не залишить стін центру. Що би у ньому не робили – реабілітувалися, харчувалися, відпочивали, прали чи гралися – палко вірять, що їхня надія таки обернеться чимось гарним і радісним.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0