Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя!

Time Додано: субота, 26 трав. 2018, 18:39 ( 28 дн. назад )

Суботній ранок. На площу центральну, за більш як півгодини до старту, з’їжджаються велосипедисти, власники двоколісних машин різного віку, котрі пропагують здоровий спосіб життя. Організатори радіють: охочих проїхатись з вітерцем має бути не менше, ніж минулого року

Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя! Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя! Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя! Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя! Велопробіг-2018: центральними вулицями міста – за здоровий спосіб життя!

На трьох велосипедах – усією сім’єю! Кажуть: «Це так здорово!»

Знає Рома, що то таке 400 км. на залізному коні за три дні!

Сім’ями, разом із друзями, навіть групками із трудових колективів – ось так формується команда суботнього Велодня, команда тих, хто любить рух і активний відпочинок.

За кілька хвилин до старту співорганізатор заходу Інна називає приблизне число учасників (адже дехто приїхав ще в останню хвилину!)

Велосипедисти готуються до старту і, нарешті, рушають. Вони мають за мету об’їхати центральними вулицями міста і повернутись на вихідну позицію. Попеляризувати здоровий спосіб життя, знайти нових знайомих і весело провести час – ось що мають за мету. На дорогах увесь час супроводжують колону велосипедистів машини «Швидкої» і поліції. Наймолодшій учасниці «Велопробігу-2018» - 1 рік, найстаршому – за 70 літ! Це – Володимир Іванович, який, разом із двома онуками, долав дистанцію. Серед сувенірів і призів знайшли і для нього.

Символічні подарунки вручили чи не кожному юному учаснику велопробігу. Та головний подарунок для кожного – незабутні емоції.

Безпечний і екологічно чистий транспорт обрав для себе і Валерій Каня. Його оригінальний двоколісник – то окрема історія, пообіцяв колись розповісти.

А поки ж, від імені усіх і кожного, дякує організаторам за гарно, з користю проведений час!

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0