Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Велоквест по-Бердичівськи» влаштували на День міста у молодіжному центрі «М-Формація»

Time Додано: понеділок, 25 черв. 2018, 17:01 ( 3 міс. назад )

Якщо час зустрічі змінити, виявляється, таки можна, то місце… У суботу не вийшло – компенсували у неділю: до головного штабу – молодіжного центру «М-Формація» – з’їхалися палкі прихильники поїздок на велосипедах. Аби взяти участь у «Велоквесті по-Бердичівськи». Учасників поділили на дві команди – «синіх» та «жовтих». Капітани – досвідчені Наталія Мельничук та Андрій Гринчук – провели детальний інструктаж та розкрили конверти: у тих – аркуші з першим завданням-загадкою. Хвилина-друга на розгадування, до якого саме місця їм треба вирушати, – і в дорогу.

«Велоквест по-Бердичівськи» влаштували на День міста у молодіжному центрі «М-Формація»

Звичайними велопокатушками цей квест навряд чи назвеш: центральну частину міста на дні свята віддали суто пішоходам туди – зась, тож кілометраж належало подолати пристойний. Укладачі маршрутів продумали все так, аби і «сині», і «жовті» відзначилися на локаціях, де розташовані одні зі знакових візитівок та пам’ятних місць Бердичева. Звісно, коли не знати його історії та сьогодення, то навіть найстрімкіший байк не допоміг би. Втім, загадки не лишалися нерозгаданими, і велосипедисти долали один за одним маршрути від локації до локації: так побували біля стели «Вони врятували світ» у ДПРЧ-9, на єврейському кладовищі, зупинялися біля в’їзного знаку до міста, прямували до Кляштору. Їхні шляхи пролягали на Червону Гору до Гармати, що стоїть «На варті миру», на Загребелля до пам’ятника жертвам Голодомору, на вулицю Вінницьку з Меморіалом загиблим чорнобильцям. На кожному пункті на учасників велоквесту чекав представник центру: отримали від нього завдання, сфотографувалися біля пам’ятки – і чимшвидше далі. Швидше – не значить необачно та з порушенням ПДР, за цим прискіпливо слідкували капітани та старші за віком.

Зрештою, успішно та без втрат фінішували: «жовтим», правда, це вдалося зробити дещо швидше за «синіх», тож звання – переможців за…

За усіма, хто відкатав непростий, але цікавий, думається, маршрут, оголосили організатори з «М-Формації». На знак подяки вручили сувенірні кепки та фірмові бердичівські кухлі. Ну а головним призом виступить поїздка на вінницькі фонтани, і відвідають вони їх усі разом – без поділу на кольори, а може навіть на велосипедах, чому б ні?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0