Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Велелюдний Бердичів урочисто зустрів День Перемоги над нацизмом

Time Додано: п'ятниця, 10 трав. 2019, 17:28 ( 2 міс. назад )

Ветерани та учасники 2-ї Світової війни, ветерани праці і трудівники тилу, сьогоднішні Захисники України й громадськість Бердичева урочисто відзначили День Перемоги над нацизмом. У час, коли по сусідству з Україною настійливо й цинічно втокмачують у голови людей, мовляв, перемога над гітлерівцями – справа рук оборонців «дрєвніх рускіх століц», у самій Україні нагадують: 1 418 повних жаху і смертей діб тривала війна, і понад

Велелюдний Бердичів урочисто зустрів День Перемоги над нацизмом

1 200 з них – на українській землі, близько 6,0 млн. українців били фашистів на фронтах і майже кожен другий не повернувся живим, за різними оцінками 2-га світова коштувала Україні від 8,0 млн. до 10 млн. життів. Тож ціну тій Перемозі знає кожне українське місто, кожне село.

Про те, що війна коштувала життя половині населення Бердичева, нагадує міський голова Василь Мазур. Тисячі містян загинули у боях, були вивезені до Німеччини, закатовані у концтаборах. Такою виявилася ціна за світ без нацизму.

Десятиріччями бердичівляни разом з усією Україною святкували День 9 Травня – з оптимізмом і надією, продовжує Василь Мазур, та останні 5 років країна знову втрачає своїх людей у битві за незалежність, цілісність і право йти своїм власним шляхом.

Усе людство, особливо молодь, повинна знати й пам’ятати про народний подвиг у 2-й Світовій, переконаний голова міської ради ветеранів війни та праці, Почесний громадянин м. Бердичева Сергій Желєзняк.

Доки одні всіляко намагаються ототожнити злочинний сталінський режим зі звитягою простих людей, інші вкотре заявляють: вони пам’ятають. Ці інші – сьогоднішні Герої України, і пам’ятають вони, що ворога били представники різних націй, і переконані, що той, хто захищає рідну землю, завжди перемагає, і закарбовують: ця пам’ять робить їх сильнішою у боях із ворогами самостійної та успішної України.

В Україні й Бердичеві дні 8 та 9 Травня – не привід для шаленого тріумфу переможців над переможеними, заявляють у місті, а символи нагадування про те, що війна – це страшна катастрофа, а мир – те, чому немає ціни.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0