Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вдруге у Гришківцях проводиться чемпіонат з міні-футболу

Time Додано: понеділок, 12 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

На спортивному майданчику Гришковецької гімназії розпочався чемпіонат Бердичівського району з міні-футболу. Такий захід проводиться тут вдруге: організатори — райдержадміністрація та обласний національний олімпійський комітет України — врахувавши добрі відгуки про змагання від любителів футболу та мешканців району й області, вирішили влаштовувати їх щороку.

Вдруге у Гришківцях проводиться чемпіонат з міні-футболу

Віталій Левковський, виконавчий директор Житомирського обласного відділення НОК України: «Цьогоріч обласний національний олімпійський комітет взяв на себе відповідальність виступити співорганізаторами проведення чемпіонату тому, що ці змагання є найтривалішими в області. Вони проходять протягом декількох місяців і збирають велику кількість і учасників, і глядачів.»

Із відкриттям чемпіонату команди привітали представники районної влади. Вони побажали учасникам першості чесної та безкомпромісної гри, нових яскравих перемог.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської райдержадміністрації: «Я бажаю всім хороших ігор, перемог: аби спорт у Бердичівському районі розвивався, і ми були учасниками не лише районних змагань, а й обласних, і державних.»

Минулого року у чемпіонаті брало участь 12 команд з Бердичівського району, Бердичева, та Житомира. Цьогоріч їх кількість зросла до 16-ти, що приємно порадувало організаторів. Змагання проводитимуться з жовтня по березень місяць. На фінальних іграх стане відомо, хто здобуде перемогу, хоча, зі слів фахівців, всі команди гідні носити звання чемпіона.

Перемоги, здобуті командами-учасниками у минулорічному чемпіонаті, кажуть організатори, дають право вважати їх гордістю не лише бердичівського району, а й області. Ось і цього року на них покладають великі надії.

Першість з міні-футболу неодмінно збере на майданчику чимало людей різного віку та світогляду. Для усіх них змагання є прикладом того, як потрібно проводити своє дозвілля та розвивати у собі фізичні здібності.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0