Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вдруге у Бердичеві стартувала акція “Почуйте всі!”

Time Додано: четвер, 06 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Бердичівська молодь знову звертається до небайдужих, аби ті їх почули: разом із іншими громадськими організаціями та державними установами по всій Україні вони вирішили вдруге долучитися до збору коштів, що будуть використані на придбання медичного обладнання для дітей. У Бердичеві координатором всеукраїнської акції “Почуйте всі” виступила молодіжна громадська організація “БОМОНД”. Минулоріч, розповідають волонтери, вони зібрали 5,5 тисяч гривень, дещо менше — місцеві медики та освітяни. Гроші пішли на придбання амбліокору — апарату, що вертає дітям гостроту зору. У 2010-му “бомондівці” планують зібрати 10 тисяч і направити їх до неонатального центру у Станишівці.

Вдруге у Бердичеві стартувала акція “Почуйте всі!”

Акція триватиме до 23-го травня включно. Того дня у Парку ім. Шевченка відбудеться святковий концерт, а містом збиратимуть кошти. За цей час хлопці та дівчата збираються провести ряд благодійних заходів, серед яких конкурси малюнків на асфальті, ігри, майстер-класи з орігамі, фотоквести та фотовиставки.

Вікторія Кравчук, помічник-координатор акції “Почуйте всі!”у Бердичеві: “У Бердичеві “Почуйте всі!” ми проводимо 2-й рік поспіль. І цьогоріч, і минулого року волонтери з радістю відгукнулися на заклик допомогти. Тим більш, що останнім часом до нас долучилося ще більше людей і всі вони прагнуть допомагати хворим дітям. Вони активно організовують різного роду заходи, збирають кошти. Сподіваюся, що у цьому році ми зберемо заплановану суму. Цим самим ми допоможемо дітям і водночас хоча б спробуємо змінити світ на краще.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0