Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вдруге у Бердичеві побував гурт «Контингент»

Time Додано: субота, 23 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Їхні голоси знову лунали Бердичевом, наповнюючи повітря запахом війни та розповідаючи про людську мужність, героїзм та самопожертву. Майже 2 роки тому до міста вперше приїхали учасники гурту «Контингент»: тоді виступ Костянтина Авсєєвича, Олександра Нудьги, Олександра Даценка та Сергія Товкача сколихнув усіх, хто їх побачив та почув, своєю пронизливістю й щирістю. Увесь цей час вони не припиняли їздити країною, давши за останній рік близько ста концертів.

Вдруге у Бердичеві побував гурт «Контингент»

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «В прошлом году мы больше времени посвятили творческой работе — жили приближающейся датой 20-летия вывода советских войск из Афганистана. Поставили себе задачей записать 4-й песенный альбом, посвященный знаменательной для нас дате. Задачу выполнили, несмотря на большое количество концертов.»

Дехто з глядачів бачив «Контингент» вперше, дехто добре пам’ятає їхній минулий візит до Бердичева. І ті, і інші не шкодували долонь аби підтримати гостей. Частина пісень — добре знайома людям старшого покоління, авторами більшості композицій є офіцери та солдати, які пройшли через горнило Афганістану. Здається, репертуар гурту, нікого не залишив байдужим.

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «Хочу сказать, что у вас публика уникальная по своей энергетике. Когда мы впервые приехали в Бердичев, то не ожидали такого. Видимо, сказывается то, что в городе сильны традиции, связанные с военной службой... Поэтому песня тут жива, понятна, воспринимаемая зрителями.»

Освіжити у пам’яті людей події Афгану та Великої Вітчизняної прагне своєю творчістю «Контингент». Його учасники переконані: покоління, яке викреслило зі своїх думок поняття «війна», не уявляє справжньої ціни миру і, як наслідок, не зможе зберегти його для своїх дітей, онуків та правнуків. Протягом 20-ти років учасники гурту не втомлюються це повторювати. Ці мужні чоловіки впевнені у своїй правоті, впевнені у тому, що, почувши пісні у їхньому виконанні, людина обов’язково замислиться. А значить, стане кращою.

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «Мы убедились в том, что делаем правильное дело. Был такой момент, когда нам казалось, что патриотическая песня умирает, уходит в прошлое... Но со временем мы поняли, что в обществе она по-прежнему востребована.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0