Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вдруге у Бердичеві побував гурт «Контингент»

Time Додано: субота, 23 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Їхні голоси знову лунали Бердичевом, наповнюючи повітря запахом війни та розповідаючи про людську мужність, героїзм та самопожертву. Майже 2 роки тому до міста вперше приїхали учасники гурту «Контингент»: тоді виступ Костянтина Авсєєвича, Олександра Нудьги, Олександра Даценка та Сергія Товкача сколихнув усіх, хто їх побачив та почув, своєю пронизливістю й щирістю. Увесь цей час вони не припиняли їздити країною, давши за останній рік близько ста концертів.

Вдруге у Бердичеві побував гурт «Контингент»

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «В прошлом году мы больше времени посвятили творческой работе — жили приближающейся датой 20-летия вывода советских войск из Афганистана. Поставили себе задачей записать 4-й песенный альбом, посвященный знаменательной для нас дате. Задачу выполнили, несмотря на большое количество концертов.»

Дехто з глядачів бачив «Контингент» вперше, дехто добре пам’ятає їхній минулий візит до Бердичева. І ті, і інші не шкодували долонь аби підтримати гостей. Частина пісень — добре знайома людям старшого покоління, авторами більшості композицій є офіцери та солдати, які пройшли через горнило Афганістану. Здається, репертуар гурту, нікого не залишив байдужим.

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «Хочу сказать, что у вас публика уникальная по своей энергетике. Когда мы впервые приехали в Бердичев, то не ожидали такого. Видимо, сказывается то, что в городе сильны традиции, связанные с военной службой... Поэтому песня тут жива, понятна, воспринимаемая зрителями.»

Освіжити у пам’яті людей події Афгану та Великої Вітчизняної прагне своєю творчістю «Контингент». Його учасники переконані: покоління, яке викреслило зі своїх думок поняття «війна», не уявляє справжньої ціни миру і, як наслідок, не зможе зберегти його для своїх дітей, онуків та правнуків. Протягом 20-ти років учасники гурту не втомлюються це повторювати. Ці мужні чоловіки впевнені у своїй правоті, впевнені у тому, що, почувши пісні у їхньому виконанні, людина обов’язково замислиться. А значить, стане кращою.

Костянтин Авсєєвич, керівник гурту «Контингент» (м. Лубни): «Мы убедились в том, что делаем правильное дело. Был такой момент, когда нам казалось, что патриотическая песня умирает, уходит в прошлое... Но со временем мы поняли, что в обществе она по-прежнему востребована.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0